Uživaj u stvarnom surround zvuku bez muke sa dodatnim žicama i strujnim vezama. Savršen soundbar za sve sjajne momente u tvom životu!
| SKU | 50896 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| EAN | 6925281996795 |
Nema na stanju
Cena:
124.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Zvučnik JBL Soundbar 1000 PRO - Savršenstvo zvuka, jer svaki zvuk je važan!
Uroni u 3D zvuk pozorišnog kvaliteta. Sa dva pokretačka drajvera u glavnoj traci i još dva u odvojivim zvučnicima, JBL Bar 1000 pruža pravi Dolbi Atmos i DTS:X zajedno sa MultiBeam za poboljšano iskustvo 3D surround zvuka. Uživaj u stvarnom surround zvuku bez muke sa dodatnim žicama i strujnim vezama. Samo postavi dva odvojiva surround zvučnika sa baterijskim napajanjem iza sebe i uživaj u neverovatnom zvuku. Spremi se za istraživanje. Uživaj u svom omiljenom audio sadržaju, Internet radiju i podkastovima u visokoj rezoluciji. W-Fi veza takođe omogućava automatsko ažuriranje softvera, tako da uvek možeš uživati u najnovijim funkcijama.

Specifikacija:
| Proizvođač | JBL |
| Tip | Zvučnik |
| Model | JBL Soundbar 1000 PRO |
| Boja | Crna |
| Napajanje | 100 - 240V AC, ~ 50/60Hz |
| Povezivanje | Bluetooth 5.0, Type A |
| Frekvencija | 33Hz - 20kHz (-6dB) |
| Bluetooth frekvencija | 2400MHz – 2483.5MHz |
| Ukupna snaga | 880W |
| Dimenzije | 1194 x 56 x 125mm |
| Baterija | 3.635V, 3283mAh |
| Masa | 3.7 kg, 1.4kg, 10 kg - masa svih delova |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 50896 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| Vrsta | Soundbar zvučnici |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6925281996795 |
| Konekcija | Bluetooth |
| Boja | Crna |
| Snaga | 100 W |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
124.999 RSD



Login and Registration Form