JBL Party Box Encore je savršen zvučnik za svaki sjajan trenutak u tvom životu! Pridruži se zabavi i doživi nezaboravne trenutke uz moćni JBL Party Box Encore.
| SKU | 50879 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| EAN | 6925281998034 |
Nema na stanju
Cena:
49.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Zvučnik JBL ENCORE Party Box - Savršenstvo zvuka, jer svaki zvuk je važan!
Ništa nije bolje od neverovatnog JBL originalnog Pro zvuka sa dubokim basom. JBL-ov PartyBox bežični zvučnik svetlosni šou čini da tvoja zabava zablista uz ring i klupska svetla i efekte koji se sinhronizuju sa ritmom tvoje muzike za neverovatno impresivno audio-vizuelno iskustvo. Napajaj zabavu ceo dan ili celu noć. Uz 10 sati igranja i ugrađenu punjivu bateriju, ritam će se nastaviti! Neverovatna Bluetooth konekcija i još neverovatniji zvuk koji može da pruži samo JBL bežični zvučnik!

Specifikacija:
| Proizvođač | JBL |
| Tip | Zvučnik |
| Model | JBL ENCORE Party Box |
| Boja | Crna |
| Povezivanje | Bluetooth 5.1 |
| RGB | Da |
| Frekvencija | 50 Hz - 20k Hz @-6dB |
| Bluetooth frekvencija | 2.4 GHz - 2.4835 GHz |
| Ukupna snaga | 100W |
| Trajanje baterije | do 10h |
| Vreme punjenja baterije | do 3.5h |
| Dimenzije | 27.6 x 32.7 x 29.3cm |
| Masa | 6.3kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 50879 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| Vrsta | Prenosni zvučnici |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6925281998034 |
| Konekcija | Bluetooth |
| Boja | Crna |
| Snaga | 100 W |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
49.999 RSD



Login and Registration Form