NZXT Function MiniTKL KB-175UK-BR Black mehanička gejmerska tastatura sa Cherry MX tasterima.
| SKU | 55020 |
|---|---|
| Brend | NZXT |
| EAN | 5060301697311 |
Nema na stanju
Cena:
9.699 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
NZXT Function MiniTKL KB-175UK-BR Black - mehanička gejmerska tastatura renomiranog brenda.
NZXT Function TKL KB-1TKUK-BR Black je visokokvalitetna mehanička gaming tastatura. Jedinstveni MiniTKL oblik impresivno pakuje sve 87 tastera konvencionalne tastature bez numeričkog dela u najmanju moguću veličinu - i čak uspeva da ubaci dodatni posvećeni taster za makro funkcije. Poseduje Cheery MX mehaničke svičeve, minimalistički dizajn i prelepo RGB osvetljenje. Makro tasteri omogućavaju veću kontrolu, a povezuje se preko USB-C kabla.
Ključne karakteristike:
- Mehanička tastatura Cheery MX svičevi
- Minimalistički dizajn
- RGB osvetljenje
- 87 tastera
Specifikacija:
| Tip tastature | Mehanička |
|---|---|
| Povezivost tastature | Žična |
| Tip povezivosti tastature | USB |
| Slovni raspored tastera | UK |
| Osvetljenje | RGB |
| Ostale osobine | Antighosting, N-key mode |
| Napomena | CHERRY MX mehanički tasteri |
| Dimenzije | 338.5mm x 123.4mm x 40.3mm |
| Materijal | ABS |
| Masa | 718g |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | Palmrest, 2m USB kabl |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Link proizvođača | LINK |
Detalji
| SKU | 55020 |
|---|---|
| Brend | NZXT |
| Vrsta | Tastatura |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 5060301697311 |
| Konekcija | USB-C |
| Osvetljenje | RGB |
| Boja | Crna |
| Format | 80% TKL |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
9.699 RSD



Login and Registration Form