Tastatura Marvo KG953W Wireless - RGB TKL bežična mehanička tastatura - manje dimenzije za bolji gaming!
Zaronite u svet igara uz Marvo KG953W Wireless mehaničku gejmersku tastaturu . Ova tastatura pruža vrhunsko gejmersko iskustvo, kombinujući izdržljivost, preciznost i estetiku. KG953W tastatura je opremljena visokokvalitetnim mehaničkim prekidačima koji garantuju brze i precizne odzive prilikom svakog pritiska. RGB osvetljenje sa raznovrsnim efektima čini KG953W tastaturu ne samo funkcionalnom, već i atraktivnom. Podesite osvetljenje prema raspoloženju, prilagodite ga igri ili istaknite svoj setup uz očaravajuće RGB efekte. Tastatura ima izdržljivo kućište od aluminijuma za stabilnost i trajnost, uz ergonomski dizajn koji omogućava udobnost čak i tokom dugih igračkih sesija.
Specifikacija:
| Proizvođač | Marvo |
|---|
| Tip | Tastatura |
|---|
| Model | KG953W |
|---|
| Tip tastera | Mehanički, Crveni svičevi |
|---|
| Pozadinsko osvetljenje | RGB Rainbow |
|---|
| Povezivanje | Bluetooth, 2.4GHz Wireless |
|---|
| Veličina | TKL |
|---|
| Broj tastera | 87 |
|---|
| Antighost | Da |
|---|
| Programbilni tasteri | Da |
|---|
| Izdržljivost tastera | ~ 50 miliona klikova |
|---|
| Operativna sila | 50 ± 10 g |
|---|
| Dimenzije | 36.2 x 14.8 x 3.8 cm |
|---|
| Težina | 985 g |
|---|
| Boja | Crna |
|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
|---|
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Link proizvođača | Link proizvođača |
|---|
Login and Registration Form