Spawn Devana E3 Adjustable Desk Black/Chrome - gejmerski sto
| SKU | 21607 |
|---|---|
| Brend | Spawn |
| EAN | 8606010988134 |
Nema na stanju
Cena:
65.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja Spawn Devana E3 Adjustable Desk Black/Chrome - gejmerski sto // Super cena.
Spawn Devana E3 Adjustable Black/Chrome je gaming sto sa čvrstom čeličnom konstrukcijom i minimalističkog izgleda. Dva tiha motora omogućavaju podizanje visine stola u rasponu od 73-119 cm. Brzina podizanja iznosi 2 cm/s, a maksimalna nosivost stoja je 150 kg. Dimenzije radne površine iznose 140 x 70 cm, a poseduje i 4 memorijske funkcije.

Specifikacija:
| Proizvođač | Spawn |
| Tip | Gejmerski sto |
| Model | Devana E3 Adjustable Desk Black / Chrome |
| Boja | Crna |
| Materijal | Legura aluminijuma vrhunskog kvaliteta |
| Nosivost | Do 150 kg |
| Dimenzije radne površine | 140 x 70 cm |
| Težina | 34 + 21 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 21607 |
|---|---|
| Brend | Spawn |
| Vrsta | Gejmerski sto |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8606010988134 |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
65.999 RSD


Login and Registration Form