Bežične slušalice visokog kvaliteta za prave gamere, nude izvanredan zvuk i udobnost za dugotrajno igranje.
| SKU | 54656 |
|---|---|
| Brend | SteelSeries |
| EAN | 5707119056502 |
Nema na stanju
Cena:
28.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Slušalice Steelseries Arctis Nova 7P Wireless - White - Slušaj svaki detalj, igraj bez granica!
Steelseries Arctis Nova 7P Wireless su slušalice koje će te odvesti na potpuno novi nivo gaming iskustva. Zahvaljujući svom besprekornom dizajnu i najnovijoj tehnologiji, omogućavaju ti da uroniš u svet igre kao nikada pre. Dizajnirane su tako da pružaju izuzetan zvuk i udobnost, čineći ih savršenim izborom za maratonske gaming sesije. Uz bežičnu tehnologiju koja ti daje slobodu kretanja, više se nećeš zapetljavati u kablovima u ključnim trenucima igre. Baterija dugog trajanja osigurava da tvoje slušalice izdrže čitave gaming maratone, bez potrebe za čestim punjenjem.
Ključne karakteristike:
- Besprekorna bežična konekcija
- Izuzetan kvalitet zvuka
- Dugotrajna baterija
- Udobnost za duge gaming sesije
- Kompatibilnost sa više platformi
Specifikacija:
| Proizvođač | Steelseries |
| Tip | Slušalice sa mikrofonom |
| Model | Arctis Nova 7P Wireless |
| Boja | Bela |
| Povezivanje | Wireless 2.4 GHz bez gubitka |
| Raspon frekvencije | 20 - 20000 Hz |
| Frekvencijski raspon | 100 - 6500 Hz |
| Osetljivost mikrofona | -38 dB |
| Osetljivost slušalica | 98 dB |
| Imepdensa (slušalice) | 32 ? |
| Impedansa mikrofona | 2200 Ohm |
| Tip mikrofona | Višesmerni |
| Domet | 12 m |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 54656 |
|---|---|
| Brend | SteelSeries |
| Vrsta | Slušalice |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 5707119056502 |
| Tip | Preko ušiju |
| Platforma | PC |
| Konekcija | Wireless |
| Boja | Bela |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
28.999 RSD



Login and Registration Form