Razer Hammerhead True Wireless X Earbuds Black Bubice - bežične gejmerske slušalice bubice.
| SKU | 31797 |
|---|---|
| Brend | Razer |
| EAN | 8886419378969 |
Nema na stanju
Cena:
5.599 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Razer Hammerhead True Wireless X Earbuds Black Bubice - bežične gejmerske slušalice bubice
Igrajte bez ograničenja sa Razer Hammerhead True bežičnim slušalicama. Zvuk će se uvek savršeno sinhronizovati sa video zapisima, muzikom i igrama. Slušalice Hammerhead dizajnirane za one sa aktivnim životnim stilom, imaju vodootpornost IPX4, tako da bez brige možete da vežbate ili trčite po kiši. Jednostavne kontrole, dugotrajno trajanje baterije a pomoću Bluetooth veze možete lako da se povežete sa telefonom i aktivirate glasovnog pomoćnika - sve preko dodirnog interfejsa na slušalicama. Između bubica i futrole za punjenje imaćete do 16 sati trajanja baterije. I dok se bubice pune u futroli, one će biti u potpunosti zaštićene tako da ih možete staviti u džep ili u torbu.

Ključne karakteristike:
- Bluetooth bežične gaming bubice
- Punjivo kućište dolazi uz slušalice
- Slušalice su vodootporne
- Niska ulazna latencija od samo 60ms
Specifikacija:
| Proizvođač | Razer |
| Tip | Bežične gejmerske slušalice bubice |
| Model | Hammerhead True Wireless Earbuds |
| Boja | Crna |
| Kompatabilnost | Uređaji sa Bluetooth, smartphone App - Android 8.0 Oreo i iOS 11 |
| Konekcija | Bluetooth |
| Autonomija baterije | 4 sata i 12 sati sa punjačem |
| Zvučnik | 13 mm |
| Kontrola zvuka | Da |
| Pozadinsko osvetljenje | Ne |
| Domet | 10 m |
| Frekventni opseg (slušalice) | 20Hz - 20kHz |
| Impedensa (slušalice) | 32 ± 15% Oma at 1kHz |
| Osetljivost (slušalice) | 91 ± 3 dB |
| Maksimalna ulazna snaga (slušalice) | 8 mW |
| Tip mikrofona | Neusmerni |
| Frekventni opseg (mikrofon) | 300 Hz – 5 kHz |
| Nivo šuma (mikrofon) | > 55 dB |
| Osetljivost (mikforon) | -42 ± 3 dB |
| Masa | 45 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 31797 |
|---|---|
| Brend | Razer |
| Vrsta | Slušalice |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8886419378969 |
| Tip | Bubice |
| Platforma | Android, iOS, iPad, PC |
| Konekcija | Wireless |
| Osvetljenje | Da |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
5.599 RSD



Login and Registration Form