JBL JR 310 BT Red - bežične bluetooth slušalice
| SKU | 29871 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| EAN | 6925281976858 |
Nema na stanju
Cena:
6.399 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Slušalice JBL JR 310 BT Red Bluetooth - Bežične Bluetooth slušalice za mobilni telefon. Neverovatan zvuk je uvek na prvom mestu!
JR 310 BT Red bežične slušalice renomiranog brenda JBL koje su namenjene deci i veoma su jednostavne za korišćenje. Opremljene su sa 32mm JBL zvučnicima i sa JBL Sadfe Sound zvukom koji ne dozvoljava da glasnoća bude jača od 85 dB. Trajanje baterije je 30h a vreme punjenja ne prelazi 2 sata. Povezivanje je bežično, putem Bluetooth 5.0 tehnologije, a u pakovanju se dobija i set stikera.

Ključne karakteristike:
- Bluetooth 5.0
- JBL Safe Sound - zvuk ne može biti glasniji od 85 dB
- Ugrađen mikrofon
Specifikacija:
| Proizvođač | JBL |
| Tip | Slušalice |
| Model | JR 310 BT |
| Boja | Crvena |
| Povezivanje | Bluetooth 5.0 |
| Reprodukcija zvuka | Stereo |
| Težina | 115 g |
| Zvučnik | 32 mm |
| Impedensa | 32 Ohm |
| Raspon frekvencije | 20 Hz - 20000 Hz |
| Baterija | 400 mAh |
| Trajanje baterije | 30 h |
| Vreme punjenja baterije | 2 h |
| Mikrofon | Da |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Games 4 All! Najpovoljnije cene igrica, konzola i gaming opreme u Srbiji.
Detalji
| SKU | 29871 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6925281976858 |
| Tip | Preko ušiju |
| Platforma | Android, iOS, iPad, MAC, PC, SWITCH |
| Konekcija | Bluetooth |
| Boja | Crvena |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
6.399 RSD



Login and Registration Form