KINGSTON DIMM DDR5 32GB 5200MT/s KF552C40BWA-32 Fury Beast RGB White XMP donosi kombinaciju visokih performansi i atraktivnog dizajna.
| SKU | 53685 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| EAN | 740617333909 |
Na stanju
MP cena :
52.999 RSD
51.499 RSD
UŠTEDA 1.500 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
KINGSTON DIMM DDR5 32GB 5200MT/s KF552C40BWA-32 Fury Beast RGB White XMP - RAM memorija
RAM memorija od proizvođača KINGSTON, kapaciteta od 32GB DDR5.
Specifikacija:
| Kapacitet | 32GB |
|---|---|
| Tip memorije | DDR5 |
| Brzina prenosa podataka | 5.200MT/s |
| Vrsta | DIMM |
| Voltaža | 1.25V |
| Latencija | 40-40-40 |
| Broj pinova | 288 |
| Napomena | Intel XMP 3.0 |
| RGB | Da |
| Serija | Fury Beast |
| Broj modula u pakovanju | 1 |
| Reklamacioni period | 120 meseci |
| Link proizvođača | LINK |
Detalji
| SKU | 53685 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| Vrsta | RAM Memorija |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 740617333909 |
| Memorija | 32GB |
| Tip | DIMM |
| Osvetljenje | Da |
| Boja | Bela |
| Tip memorije | DDR5 |
| Brzina memorije | 5.200MHz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
MP cena :
52.999 RSD
51.499 RSD
UŠTEDA 1.500 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form