Idealna ravnoteža snage za posao i zabavu. Računar sa AMD Ryzen 5 5500 procesorom, B450 matičnom pločom i RX 7600 8GB grafičkom karticom pruža pouzdane performanse kako za svakodnevni rad i produktivnost, tako i za moderno gejming iskustvo. Jedan sistem – bez kompromisa.
| CPU | AMD Ryzen 5 5500 6 cores do 4.2GHz |
| MB | AsRock B450M-HDV R4.0 |
| GPU | Radeon RX 7600 Speedster 8GB |
| RAM | DDR4 16GB 3200MHz |
| SSD | M.2 NVMe 1TB |
Sertifikovani GAME CENTAR računar
Proizvedeno i testirano od strane GAME CENTAR tima za vrhunsku stabilnost i pouzdanost.
| SKU | 53849 |
|---|---|
| Brend | Game Centar računari |
| EAN | 2025241100005 |
Računar GAME CENTAR Orion - AMD Ryzen 5 5500/16GB/1TB/RX 7600 8GB
Balansiran i snažan računar namenjen kako igranju, tako i svakodnevnom radu. Uz AMD Ryzen 5 5500 procesor sa boost frekvencijom do 4.2 GHz, RX 7600 grafičku karticu sa 8GB memorije i pouzdanu B450M matičnu ploču, ovaj sistem obezbeđuje stabilne performanse, brz rad i odlično iskustvo u modernim igrama i zahtevnim aplikacijama.
Najvažniji benefiti kupovine GAME CENTAR računara
24-časovno testiranje svih komponenti
3 godine garancije bez doplate
Profesionalan menadžment kablova za optimalan airflow
Stručna verifikacija kompatibilnosti komponenti
Brza isporuka širom Srbije 24-48 h
Besplatna pomoć pri izboru konfiguracije
Plaćanje na rate bez kamate
Laka zamena ili nadogradnja komponenti
Ažuriran BIOS za maksimalnu stabilnost
Preinstaliran Windows – spreman za rad
Gejming optimizacija za visok FPS
Premium brendovi komponenti
Detaljna specifikacija konfiguracije:
| Proizvođač | GAME CENTAR |
| Tip | Desktop računar |
| CPU | AMD Ryzen 5 5500 6 cores |
| Ploča | AsRock B450M-HDV R4.0 |
| Radni takt procesora | 3.6GHz - 4.2GHz |
| Procesorsko ležište (socket) | AM4 |
| Čipset | B450 Chipset |
| RAM | DDR4 16GB 3200MHz |
| Grafika | Radeon RX 7600 Speedster 8GB |
| SSD | M.2 NVMe 1TB |
| Napajanje | 650W |
| Kućište | Raidmax Vector 159 ARGB 4x 120mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Napomene*
| |
| SKU | 53849 |
|---|---|
| Brend | Game Centar računari |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 2025241100005 |
| Memorija | 16GB |
| Osvetljenje | Da |
| Boja | Bela |
| Broj jezgara | 6 |
| Tip memorije | DDR4 |
| Čipset | AMD B450 |
| Format | Midi Tower (ATX) |
| Generacija procesora | AMD Ryzen 5 |
| Proizvođač čipa | AMD |
| Snaga | 650 W |
| Socket | AMD AM4 |
| Kapacitet | 1TB |













Login and Registration Form