Uživaj u moćnom gejming iskustvu! Računar sa AMD Ryzen 7 5700X procesorom, B550M K matičnom pločom i GeForce RTX 3060 12GB grafičkom karticom bez problema pokreće sve moderne igre.
| CPU | AMD AM4 Ryzen 7 5700X 3.4GHz |
| MB | Gigabyte B550M K |
| GPU | RTX 3060 12GB GDDR6 |
| RAM | DDR4 2x16gb 3200 |
| SSD | Kingston 1TB M.2 NVMe SNV3S/1000G series NV3 SSD |
Sertifikovani GAME CENTAR računar
Proizvedeno i testirano od strane GAME CENTAR tima za vrhunsku stabilnost i pouzdanost.
| SKU | 36044 |
|---|---|
| Brend | Game Centar računari |
Računar GAME CENTAR Mignon II - AMD Ryzen 7 5700X/32GB/1TB/RTX 3060 12GB
Zgrabite idealan gaming računar sa kojim ćete uživati u najnovijim igrama. Procesor AMD Ryzen 7 5700 3.4 GHz u kombinaciji sa Nvidia RTX 3060 grafičkom karticom i sa GIGABYTE B550M DS3H matičnom pločom.
Najvažniji benefiti kupovine GAME CENTAR računara
24-časovno testiranje svih komponenti
3 godine garancije bez doplate
Profesionalan menadžment kablova za optimalan airflow
Stručna verifikacija kompatibilnosti komponenti
Brza isporuka širom Srbije 24-48 h
Besplatna pomoć pri izboru konfiguracije
Plaćanje na rate bez kamate
Laka zamena ili nadogradnja komponenti
Ažuriran BIOS za maksimalnu stabilnost
Preinstaliran Windows – spreman za rad
Gejming optimizacija za visok FPS
Premium brendovi komponenti
Detaljna specifikacija konfiguracije:
| Proizvođač | GAME CENTAR |
| Tip | Desktop računar |
| CPU | AMD AM4 Ryzen 7 5700X |
| Ploča | Gigabyte B550M K |
| Radni takt procesora | 3.4GHz - 4.6GHz |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM4 |
| Čipset | B550 Chipset |
| RAM | DDR4 2x16gb 3200 |
| Grafika | nVidia GeForce RTX 3060 12GB |
| SSD | KINGSTON 1TB M.2 NVMe SNV3S/1000G series NV3 SSD |
| Hladnjak | DeepCool AK400 |
| Napajanje | 650 W |
| Kućište | Raidmax Vector 216 Black 4 x RGB fan/Window/650W |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Napomene*
| |
| SKU | 36044 |
|---|---|
| Brend | Game Centar računari |
| Akcija | Redovna cena |
| Memorija | 16GB |
| Boja | Bela |
| Broj jezgara | 6 |
| Tip memorije | DDR4 |
| Čipset | AMD B550 |
| Format | Midi Tower (ATX) |
| Generacija procesora | AMD Ryzen 5 |
| Materijal | Metal, Staklo |
| Proizvođač čipa | AMD |
| Snaga | 650 W |
| Socket | AMD AM4 |
| Kapacitet | 1TB |














Login and Registration Form