Hub za punjenje do 3 komada DJI Mavic 3 Flight baterija.
| SKU | 53291 |
|---|---|
| Brend | Dji |
| EAN | 6941565922984 |
Nema na stanju
Cena:
9.799 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Punjač hub za punjenje baterija za dron Dji Mavic 3 Hub.
Punjač hub za punjenje baterija za dron Dji Mavic 3 Hub za Dji dron - model Mavic 3. Hub za punjenje do 3 komada DJI Mavic 3 Flight baterija.
OBAVEZNO PROČITATI PRE KUPOVINE :
Specifikacija :
| Proizvođač | DJI |
| Tip | Punjač - hub za 3 baterije |
| Model | Dji Mavic 3 Hub |
| Kompatabilnost | DJI Mavic 3 Intelligent Flight Batteries (BWX260-5000-15.4) |
| Broj podržanih baterija | 3 |
| Ulazni napon | 5 - 20 V |
| Struja na ulazu | 5A |
| Vreme punjena baterije | 2h |
| Baterije su uključene | Ne |
| Raspon radne temperature | 5 - 40 °C |
| Link proizvođača | LINK |
Detalji
| SKU | 53291 |
|---|---|
| Brend | Dji |
| Vrsta | Oprema za dron |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6941565922984 |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
9.799 RSD



Login and Registration Form