PlaySeat gaming stolica. Playseat® WRC je najpopularnija stolica za sve fanove World Rally Championship-a. Iskusite vrhunsku zabavu i najrealističniju vožnju do sada i to iz udobnosti sopstvenog doma. Nosivost je 20-122Kg. Cena nije mala, ali je kvalitet najviši mogući.
| SKU | 10620 |
|---|---|
| Brend | Playseat® |
| EAN | 8717496871749 |
Nema na stanju
Cena:
52.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Playseat® WRC gejmerska stolica - prodaja najkvalitenijih stolica za gaming izrađenih po uzoru na prava trkačka sedišta. Cena nije mala, ali je kvalitet najviši mogući.
Želite najbolje gejmerske stolice? PlaySeat® je pravo rešenje za Vas. Oficijalna zvanično licencirana PlaySeat® WRC stolica sadrži dobro poznate, živopisne WRC logotipe i slike kombinovane u jednom fantastičnom dizajnu. Sedište je obloženo crnom alkantarom, izuzetno kvalitetnim materijalom koji se koristi i kod proizvodnje pravih trkačkih automobila. Sedište je izuzetno udobno, stabilno i podesivo, a zahvaljujući jedinstvenom sklopivom dizajnu, koristi malo prostora kada se ne koristi.

Ključne karakteristike:
- Licencirana PlaySeat® WRC stolica
- Napravljeno od crne alkantare
- Jedinstven sklopivi dizajn
Specifikacija:
| Proizvođač | Playseat® |
| Tip | Gejmerska stolica |
| Model | WRC |
| Boja | Crna |
| Materijal | Alkantara |
| Rotacija | Ne |
| Preporučena visina korisnika | 120-220 cm |
| Preporučena težina korisnika | 20-122 kg |
| Dimenzije stolice | 130 x 50 x 98 cm |
| Visina naslona | 78 cm |
| Sedište ( Š x D x V ) | 24 x 48 x 46.5-50 cm |
| Težina | 19.8 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Više informacija saznaćete na linku ispod:
Radi sigurnijeg i lakšeg transporta, stolica dolazi rasklopljena unutar pakovanja. Uz stolicu se dobija detaljno uputstvo za sklapanje, kao i sve što je potrebno za sklapanje stolice.
Detalji
| SKU | 10620 |
|---|---|
| Brend | Playseat® |
| Vrsta | Gejmerska stolica |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8717496871749 |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
52.999 RSD



Login and Registration Form