650W Thermaltake Smart BM2 80+ Bronze napajanje premium kvaliteta.
| SKU | 51411 |
|---|---|
| Brend | Thermaltake |
| EAN | 4713227525510 |
Na stanju
MP cena :
8.999 RSD
8.699 RSD
UŠTEDA 300 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Thermaltake 650W Smart BM2 80+ Bronze napajanje premium kvaliteta.
Napajanje renomiranog brenda ThermalTake snage 650W.
Ključne karakteristike:
- Napajanje 650W
Specifikacija:
| Proizvođač | ThermalTake |
| Snaga u W | 650 |
| Model | ThermalTake 650W Smart BM2 RGB 80+ Bronze |
| Tip | ATX 12V v2.3 and EPS v2.92 |
| Zaštita od strujnog udara | Da |
| Ulazni napon | 100V – 240V |
| Dimenzije | 150mm x 86mm x 160mm |
| Frekvencija | 47Hz -63Hz |
| Opseg vlažnosti | 20% to 85%, bez kondenzacije | 20% to 90%, bez kondenzacije |
| Opseg temperature | 5°C to + 40°C | + 5°C to + 40°C |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 51411 |
|---|---|
| Brend | Thermaltake |
| Vrsta | Napajanje |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4713227525510 |
| Tip | Polu modularno |
| Boja | Crna |
| Model | 80 Plus Bronze |
| Snaga | 650 W |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
MP cena :
8.999 RSD
8.699 RSD
UŠTEDA 300 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form