Chieftec GPC-600S 600W, premium napajanje za tvoj računar.
| SKU | 38836 |
|---|---|
| Brend | Chieftec |
| EAN | 4710713234154 |
Nema na stanju
Cena:
7.299 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Chieftec GPC-600S 600W napajanje.
Napajanje brenda Chieftec od 600W, klasifikacije efikasnosti 80 Plus.
Ključne karakteristike:
- Napajanje 600W
- 80 Plus klasifikacija efikasnosti
- Sistemi zaštite AFC (Automatic Fanspeed Control), OPP (Over Power (Load) Protection), OVP (Over Voltage Protection), SCP (Short-Circuit Protection), SIP (Surge-Inrush Protection), UVP (Under Voltage Protection)
Specifikacija:
| Proizvođač | Chieftec |
| Tip | Napajanje |
| Model | GPC-600S 600W 80 Plus |
| Tip | Active PFC |
| ATX Standard | ATX 12V 2.4 |
| Snaga | 600W |
| Klasifikacija efikasnosti | 80 Plus |
| Vrsta kablova | Fiksni |
| Sistemi zaštite | AFC (Automatic Fanspeed Control), OPP (Over Power (Load) Protection), OVP (Over Voltage Protection), SCP (Short-Circuit Protection), SIP (Surge-Inrush Protection), UVP (Under Voltage Protection) |
| +12V naponske grane (1) | 45A |
| +12V naponske grane (max. kombinovana) | 540W |
| Ostale naponske grane (+5V) | 22A |
| Ostale naponske grane (+3.3V) | 22A |
| Priključci | 1x 20+4 pin, 1x 8(4+4)pin EPS 12V, 2x PCI-e 6+2 pin, 6x SATA, 2x Molex 4 pin |
| >Tip hlađenja | Aktivno |
| Broj ventilatora | 1 |
| Dimenzije ventilatora | 120mm |
| Format | ATX |
| Dimenzije | 140mm x 150mm x 87mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno |
Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 38836 |
|---|---|
| Brend | Chieftec |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4710713234154 |
| Snaga | 600W |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
7.299 RSD



Login and Registration Form