Novi Samsung monitor sa ekranom od 24" i visokom rezolucijom, žive boje i brz odziv čini ga savršenim za gaming i rad.
| SKU | 51458 |
|---|---|
| Brend | Samsung |
| EAN | 8806094769197 |
Nema na stanju
Cena:
9.899 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Monitor Samsung LS24C310EAUXEN 24" - Zaroni u svet visoke rezolucije!
Samsung monitor LS24C310EAUXEN, će zadovoljiti sve tvoje potrebe. Sa impresivnim ekranom od 24 inča, ovaj monitor će ti pružiti izvanredno iskustvo u gamingu i radu. Ovaj monitor je idealan izbor kako za gejmere tako i za profesionalce koji zahtevaju kvalitetan prikaz. Iskoristi priliku i unapredi svoje iskustvo sa ovim Samsung monitorom.
Ključne karakteristike:
- 24 inča
- Visoka rezolucija za oštru sliku
- Žive boje za realističan doživljaj
- Brz odziv za fluidan gaming
- Moderni dizajn koji se uklapa u svaki prostor
Specifikacija:
| Proizvođač | Samsung |
| Tip | Monitor |
| Model | LS24C310EAUXEN |
| Boja | Crna |
| Veličina | 24 inča |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Tip panela | IPS |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Nativni kontrast | 1000:1 |
| Osvetljenje | 300cd/m2 |
| Odziv | 5ms |
| Vertikalno osvežavanje | 75Hz |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Dimenizije | 539.5 x 217.4 x 422.8 mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 51458 |
|---|---|
| Brend | Samsung |
| Vrsta | Monitor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8806094769197 |
| Dijagonala | 24'' |
| Boja | Crna |
| Tip panela | IPS |
| Format | Full HD |
| Odziv | 3ms-5ms |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Frekvencija | 75Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
9.899 RSD


Login and Registration Form