LG 29WP500-B (29WP500-B.AEU) 29'' - monitor
UltraWide FHD HDR FreeSync monitor (2560 x 1080 rezolucija, IPS) sa 29 inča, sa odnosom 21:9, predstavlja idealan gaming monitor. Dizajniran je za gejmere koji žele da uživaju u širokom spektru žanrova. Širina omogućava i do 33% više prostora u odnosu na FHD (1920 x 1080) monitore, tako da predstavlja idealan monitor i za rad od kuće ili u kancelariji, posebno za multi-tasking poslove. HDR10 nudi dinamičnije iskustvo vizualizacije, a zasnovan je na sRGB opsegu boja od 99%, tako da ćete osetiti pravu razliku u boji i osvetljenosti. Responzivnsot od 5ms igračima nudi bržu akciju, gotovo u realnom vremenu. Budite za milisekund ispred svojih protivnika. AMD FreeSync™ tehnologija nudi jasnije i oštrije slike, a igrači mogu da dožive besprekorne, tečne pokrete tokom brzih igara visoke rezolucije. Gejmeri mogu da biraju između Gamer, FPS ili RTS režima, kao i da prilagođavaju svoj užitak. DAS (Dynamic Action Sync) omogućava da reagujete u pravom momentu, dok Black Stabilizer pomaže da vidite protivnika i u najmračnijim delovima mape. Poseduje i Reader mode i Flicker Safe, dve vrlo bitne funkcije ukoliko provodite duže vremena pred računarom.

Ključne karakteristike:
- 29 inča UltraWide FHD HDR (2560 x 1080) IPS
- sRGB 99%
- Gaming režimi
- DAS
- Black Stabilizer
- AMD FreeSync™
Specifikacija:
| Proizvođač | LG |
| Tip | Monitor |
| Model | LG 29WP500-B (29WP500-B.AEU) 29 |
| Veličina | 29 inča |
| Odnos stranica | 21:9 |
| Osvetljenost | 250 nits (Typ.), 200cd/m2(Min.) |
| Vreme odziva | 5ms (GtG at Faster) |
| Vrsta displeja | IPS |
| Rezolucija | 2560 x 1080 |
| Odnos kontrasta | 1000:1 (Typ.), 700:1 (Min.) |
| DisplayPort | Ne |
| Izlaz za slušalice | Da |
| HDMI | Da (2ea) |
| USB Type-C | Ne |
| Ulazna struja | 100-240 Vac, 50/60 Hz |
| Kontrola na ekranu (OSC) | Da |
| Funkcija Black Stabilazer | Da |
| Način rada za čitanje | Da |
| Freesync | AMD FreeSync |
| DAS režim | Da |
| DImenzije (sa postoljem) | 688,5 x 459,6 x 223,8 mm |
| Težina | 4.5 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Razno
| Link proizvođača |
Login and Registration Form