LG 28MQ780-B DualUp 28", fantastični 16:18 monitor za gejming i office potrebe.
| SKU | 38965 |
|---|---|
| Brend | LG |
| EAN | 8806091661166 |
Nema na stanju
Cena:
72.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Monitor LG 28MQ780-B IPS SDQHD 28" - 16:18 monitor premium brenda.
Nadogradi produktivnost i pojačaj svoje gaming iskustvo pomoću IPS ekrana sa veličinom od 28 inča i rezolucijom 2560 x 2880. Unikatni odnos stranica 16:18 pospešuje brzinu rada odeđenih poslova (npr. editovanje videa, pisanje koda...) i omogućava veću radnu površinu bez zauzimanja dodatnog prostora na radnom stolu. Bez obzira na zadatak, obavi ga brzo. Prava razlika u boji i osvetljenosti.
Ovaj monitor podržava širok spektar boje, omogućavajući sveobuhvatan realističan prikaz. Kako je sertifikovan po HDR 10 standardu boje će biti živopisnije nego ikad. Bez obzira na bojno polje, može da pomogne gejmerima da vide originalne živopisne boje tvoraca igara.
Ključne karakteristike:
- 28 inča SDQHD (2560x2880) 16:18 IPS Ekran
- Podesivi nosač
- 98% DCI-P3 gamut
- HDR 10
Specifikacija:
| Proizvođač | LG |
| Tip | Monitor |
| Model | 28MQ780-B IPS 28" |
| Veličina | 28 inča |
| Odnos stranica | 16:18 |
| Osvetljenost | 300 cd/m2 |
| Vreme odziva | 5ms |
| Vrsta displeja | IPS |
| Odnos Kontrasta | 1.000:1 |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Rezolucija | 2560 x 2880 SDQHD |
| Ugao gledanja (CR>=10) | 178(R/L), 178(U/D) |
| Konektori | 1 x HDMI, 1 x DisplayPort 1.4, 1 x USB-C, 1 x USB 3.0 (Downstream) 1 x 3.5mm (izlaz) |
| Ostale funkcije | Tilt, Pivot, Swivel, podešavanje visine, izduživanje i povlačenje nosača |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 38965 |
|---|---|
| Brend | LG |
| Vrsta | Monitor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8806091661166 |
| Dijagonala | 28'' |
| Tip panela | IPS |
| Odziv | 3ms-5ms |
| Rezolucija | 2.560 x 2.880 |
| Frekvencija | 60Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
72.999 RSD



Login and Registration Form