| SKU | 58750 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| EAN | 4719331830823 |
Gigabyte 31.5'' M32UC EK - savršen monitor za gaming.
Gigabyte M32UC je 31.5-inčni zakrivljeni gejming monitor sa 4K UHD rezolucijom i osvežavanjem od 144Hz (160Hz uz DisplayPort). Sa zakrivljenjem od 1500R i SuperSpeed VA tehnologijom, pruža potpuno uranjanje u igru uz odziv od 1ms MPRT/2ms GTG, što omogućava glatku i brzu akciju bez zamućenja slike. Opremljen HDMI 2.1 portovima, monitor podržava 4K rezoluciju pri 144Hz, što ga čini idealnim za igranje na najnovijim konzolama sa promenljivim osvežavanjem (VRR) i automatskim režimom niske latencije (ALLM), omogućavajući besprekorno igranje bez kašnjenja. Sa 93% DCI-P3 pokrivenošću boja, monitor pruža šire raspon boja i živopisne detalje. Monitor ima i KVM funkciju, što omogućava kontrolu više uređaja sa jednim setom tastature, miša i monitora, čime se povećava efikasnost u svakodnevnom radu i gejmingu.

Specifikacija:
| Specifikacije monitora | |
|---|---|
| Tip panela | 31.5” SS VA, zakrivljen |
| Prikazivana površina (HxV) | 697.306 x 392.234 mm |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (UHD) |
| Osvetljenost | 350 cd/m2 (TYP) |
| Odnos kontrasta | 3000:1 |
| Vreme odziva | 1ms MPRT / 2ms GTG |
| Brzina osvežavanja | 144Hz (OC 160Hz sa DP 1.4) |
| VRR | FreeSync Premium Pro |
| HDR | VESA DisplayHDR400 |
| Konektori | 2x HDMI 2.1, 1x DisplayPort 1.4, 1x USB Type-C (do 18W), 3x USB 3.2 (downstream), 1x USB 3.2 (upstream), 1x priključak za slušalice |
| Zvučnici | 2x 3W |
| Dimenzije i težina | |
| Dimenzije sa postoljem | 710.5 x 555 x 183.9 mm |
| Težina sa postoljem | 7.8 kg |
| Podešavanje visine | 100 mm |
| VESA zidni nosač | 100x100 mm |
| Ostale karakteristike | |
| Snaga | 47W (Tip) |
| Funkcije | OSD Sidekick, Aim Stabilizer Sync, Black Equalizer, PiP/PbP, Auto-Update, KVM, HDMI CEC, Smart OD |
| Link proizvođača | LINK |
| SKU | 58750 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| Vrsta | Monitor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719331830823 |
| Konekcija | 3.5mm, DisplayPort, HDMI, USB, USB-C |
| Dijagonala | 32'' |
| Boja | Crna |
| Zakrivljen ekran | Da |
| Tip panela | VA |
| Format | 4K UHD |
| Odziv | 1ms-3ms |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Frekvencija | 144Hz |



Login and Registration Form