| SKU | 39005 |
|---|---|
| Brend | Dell |
| EAN | 5397184656846 |
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Prodaja Dell 31.5 inča P3223QE 4K - monitor
Dell 31.5-inčni monitor idealan je za gameplay na svim levelima. Uživaj u prostranom pogledu u 4K UHD (3840 x 2160) rezoluciji uz neverovatno jasne i fine detalje. Čuvaj svoje oči - S3221QS poseduje TÜV sertifikat sa flicker-free tehnologijom, uz ComfortView funkciju koja smanjuje emisiju neželjenog plavog svetla. Dizajniran je da optimizuje udobonost oka i tokom dužeg gledanja, idealno za sve koji vole da bindžuju serije ili gaming posmatraju kao maraton. DisplayPort i HDMI kombo omogućava tvojim uređajima da uvek budu priključeni, tako da bez napora možeš prebaciti između strimovanja ili igranja konzole.
Ključne karakteristike:
- 31.5 inča
- 4K UHD (3840 x 2160)
- IPS panel
- 99% sRGB
Specifikacija:
| Proizvođač | Dell |
| Tip | Monitor |
| Model | P3223QE 4K 31.5" |
| Boja | Crno-Siva |
| Veličina | 31.5 inča |
| Rezolucija | 3840 x 2160 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Kontrast | 1000:1 |
| Osvetljenje | 350cd/m2 |
| Odziv | 5ms |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Vertikalno osvežavanje | 60 Hz |
| Paleta boja | 1.07 milijardi |
| Ostalo | 3H hard coating, Anti-glare, Flicker-free |
| Prikljičci | 1x DisplayPort 1.4, 2x HDMI 2.0, 1x USB-C 3.2 upstream, 4 x USB 3.2 tip A downstream, 1x RJ-45 |
| Zvučnici | - |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Pivot, Swivel, Podešavanje po visini |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Dimenzije (Š x D x V) | 712.4 x 233.17 x 618.67 mm |
| Težina | 9.9 Kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
| SKU | 39005 |
|---|---|
| Brend | Dell |
| Vrsta | Monitor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 5397184656846 |
| Konekcija | DisplayPort, HDMI, USB, USB-C |
| Dijagonala | 32'' |
| Boja | Crna |
| Tip panela | IPS |
| Format | 4K UHD |
| Odziv | 3ms-5ms |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Frekvencija | 60Hz |
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form