| SKU | 57147 |
|---|---|
| Brend | Dell |
| EAN | 5397184657133 |
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Dell 49" U4924DW - Vrhunski monitor dizajniran za profesionalce koji zahtevaju besprekornu produktivnost, vrhunski prikaz i napredne mogućnosti povezivanja.
Dell 49" U4924DW monitor renomiranog brenda. Dell UltraSharp 49 omogućava ti da radiš sa dva 27" QHD ekrana u jednom, bez prekida u prikazu, uz izvanrednu boju i kontrast. Uživaj u dubljim crnim tonovima sa prvim 49-inčnim DQHD monitorom na svetu sa IPS Black tehnologijom, koja pruža izuzetan kontrast (2000:1) i širok ugao gledanja. Opremljen je sa 100% sRGB, 100% REC.709, 98% DCI-P3 i 98% Display P3 pokrivenošću boja. Radi udobno uz zakrivljeni ekran koji poboljšava vidno polje i smanjuje refleksije i zamor očiju. ComfortView Plus je stalno uključena funkcija sa smanjenjem emisije plave svetlosti, bez ugrožavanja tačnosti boja. Jedan USB-C kabl prenosi podatke i video signale, dok istovremeno omogućava napajanje do 90W. Ostvari do 2.5GbE putem RJ45 sa PXE boot, Mac Address pass-thru i Wake on LAN funkcijama. RJ45 lock funkcija ti omogućava da zaključaš žičani Ethernet na izabrani PC, dok istovremeno koristiš dual PC inpute. Poveži širok spektar uređaja putem USB-A i USB-C Gen2 portova sa brzinom do 10Gbps, kao i DP1.4, HDMI i USB-C upstream portovima. Lako priključi eksterne uređaje putem USB-C (do 15W napajanje) i USB-A portova, dok ugrađeni dualni 9W zvučnici eliminišu potrebu za eksternim zvučnicima. Gledaj ekran u punom formatu ili ga podeli u dve 27-inčne QHD particije uz iMST, bez potrebe za eksternim softverom ili DisplayPort splitterom. Poveži se na dva PC izvora, a Auto KVM će automatski prebaciti kontrolu na drugi povezani PC. KVM funkcija omogućava kontrolu oba PC-a sa jednom tastaturom i mišem, a KVM čarobnjak olakšava podešavanje. Easy Arrange ti omogućava da lako organizuješ više aplikacija na jednom ili više ekrana sa 49 unapred postavljenih particija prozora i mogućnošću personalizacije do pet prozora. Podesi tastaturu i miš za deljenje između više računara sa USB KVM čarobnjakom. Brzi pristup meniju ili hotkey omogućava brzo prebacivanje između računara. DDM je kompatibilan sa alatima za upravljanje kao što su SCCM / InTune i Command Line Interface skriptama za jednostavnu IT integraciju i implementaciju sa upravljanjem resursima. Ovaj monitor je savršen za profesionalce koji zahtevaju izuzetnu produktivnost, napredne funkcije povezivanja i vrhunski vizuelni doživljaj.

Specifikacija:
| Veličina ekrana | 49 inča |
|---|---|
| Rezolucija | 5.120 x 1.440 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | WLED |
| Odnos stranica | 32:9 |
| Nativni kontrast | 2.000:1 |
| Osvetljenje | 350 nita |
| Odziv | 5ms |
| Vertikalno osvežavanje | 60Hz |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.2324mm |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | DCI-P3 98% color gamut, 100% sRGB, 100% Rec 709 |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 2 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4, 1x DisplayPort 1.4 preko USB Type-C |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.0 |
| Ukupno USB priključaka | 9 |
| USB priključci | 2x USB 3.2 tip C upstream, 5x USB 3.2 tip A downstream, 2x USB 3.2 tip C downstream |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Ostali priključci / Slotovi | RJ-45 |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Snaga zvučnika | 2x 9W |
| Power delivery (preko USB-C) | Do 90W |
| Podržane tehnologije | Picture by Picture |
| Ostalo | Dell Display Manager, Kompatibilan sa MacBook Air i MacBook Pro laptopovima |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Swivel |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm, VESA 200mm x 100mm |
| Boja | Bela |
| Širina | 1214.9mm |
| Dubina | 269.14mm |
| Visina | 400.57mm ~ 520.57mm |
| Pakovanje | Naponski kabl, DisplayPort kabl, HDMI kabl, USB C kabl, USB 3.2 tip A - USB 3.2 tip C kabl |
| Masa | 16.3kg (sa postoljem) |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Energetska klasa | G |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Link proizvođača | LINK |
| SKU | 57147 |
|---|---|
| Brend | Dell |
| Vrsta | Monitor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 5397184657133 |
| Konekcija | 3.5mm, DisplayPort, HDMI, USB, USB-C |
| Dijagonala | 49'' |
| Boja | Bela |
| Zakrivljen ekran | Da |
| Tip panela | IPS |
| Format | 2K QHD |
| Model | UltraSharp |
| Odziv | 3ms-5ms |
| Rezolucija | 5.120 x 1.440 |
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form