BenQ 31.5" EW3270U LED monitor za tvoj računar!
| SKU | 37752 |
|---|---|
| Brend | BenQ |
| Datum Izlaska | 12.04.2023 |
| EAN | 4718755072666 |
Nema na stanju
Cena:
50.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
BenQ 31.5" EW3270U LED - idealan monitor za gaming.
BenQ 31.5" EW3270U LED 31.5-inčni monitor idealan je za gameplay na svim levelima. Poseduje ekskluzivni B.I.+ senzor koji nudi udobno iskustvo gledanja kako bi HDR performanse bile još bolje. Očekujte poboljšani kontrast i neverovatne detalje i živopisnost. Smart Focus pomaže korisnicima da se koncentrišu na glavni sadržaj na monitoru. AMD FreeSync™ eliminiše cepanje slika, polomljene frejmove i isprekidanu igru nudeći neverovatno fluidno iskustvo igranja. Eye-care spada u red vodeće tehnologije za negu očiju. Istovremeno smanjuje zamor i obezbeđuje komfor korisnicima tokom dugih perioda upotrebe.

Ključne karakteristike:
- 31.5 inča
- B.I.+ senzor
- VA panel
- AMD FreeSync™
Specifikacija:
| Proizvođač | BenQ |
| Tip | Monitor |
| Model | EW3270U LED |
| Boja | Srebrna |
| Veličina | 31.5 inča |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 (UHD) |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | VA |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Dinamički kontrast | 20.000.000:1 |
| Osvetljenje | 300cd/m2 |
| Odziv | 4ms |
| Vertikalno osvežavanje | 60Hz |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | 95% of DCI-P3, HDR10 |
| Prikljičci | 1x DisplayPort 1.4, 2x HDMI 2.0, 1x 3.5mm, 1 x USB tip C |
| Zvučnici | Ugrađeni, 5W + 5W, 2x2W |
| Podržane tehnologije | AMA, AMD FreeSync™ technology, Brightness Intelligence Plus (B.I.+), Flicker-free, HDCP, Low Blue Light |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Dimenzije (Š x D x V) | 726.4 x 215 x 522 mm |
| Težina | 7.5kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 37752 |
|---|---|
| Brend | BenQ |
| Vrsta | Monitor |
| Datum Izlaska | 12.04.2023 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4718755072666 |
| Dijagonala | 32'' |
| Tip panela | VA |
| Format | 4K UHD |
| Odziv | 3ms-5ms |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Frekvencija | 60Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
50.999 RSD



Login and Registration Form