Trust YVI+ Silent Wireless Eco Black - bežični office miš sa izuzetno tihim tasterima.
| SKU | 55132 |
|---|---|
| Brend | Trust |
| EAN | 8713439245493 |
Na stanju
Cena:
1.199 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Trust YVI+ Silent Wireless Eco Black - bežični miš sa tihim tasterima.
Trust YVI+ Silent bežični miš renomiranog brenda idealan za svakodnevni rad. Idealan miš, specifičnog dizajna za svakodnevni rad na računaru. Simetričnog je oblika, tako da ga mogu koristiti i levoruki korisnici. Povezivanje je putem wireless 2.4 GHz tehnologije, a domet miša je 8 metara. Rezolucija je podesiva u 2 nivoa 800-1600 DPi, preko zasebnog tastera. Zbog svojih malih dimenzija idealan je za ljude u pokretu.
Ključne karakteristike:
- Ambidextrous (simetrični) dizajn
- Malih dimenzija
- Podesiva rezolucija u 2 nivoa preko DPi tastera
Specifikacija:
| Proizvođač | Trust |
| Tip | Bežični miš |
| Model | Trust Yvi+ Silent |
| Boja | Crna |
| Povezivanje | Wireless RF 2.4GHz; USB |
| Simetričnost | Da |
| Senzor | Optički |
| Broj tastera | 4 |
| Podesiva rezolucija | Da, 800 / 1600 DPi |
| Domet | 8 m |
| Napajanje | 1 x AA baterija |
| Dimenzije | 95 x 57 x 40 mm |
| Težina | 84 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 55132 |
|---|---|
| Brend | Trust |
| Vrsta | Miš |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8713439245493 |
| Konekcija | Wireless |
| Tip miša | Optički |
| DPI | 1600 |
| Boja | Crna |
| Odziv | 2.400Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
1.199 RSD



Login and Registration Form