Miš Genius DX-110 PS/2 Optical Black
Genius DX-110 PS/2 Optical Black odličan miš za starije računare.
| SKU | 19690 |
|---|---|
| Brend | GENIUS |
| EAN | 4710268251552 |
Na stanju
Cena:
949 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Genius DX-110 PS/2 - odličan office miš za svakodnevni rad na računaru.
Genius DX-110 PS/2 je odličan office miš. Genius DX-110 miš je jednostavan i efikasan uređaj koji će ti olakšati rad na računaru. Ovaj miš koristi preciznu optičku tehnologiju za tačno praćenje pokreta, što znači da ćeš moći precizno upravljati kursorom na ekranu.
Dizajn miša uključuje tri osnovna tastera - levi, desni i srednji klik (scroll taster). Levi i desni tasteri su pouzdani i lako se pritiskaju, dok srednji klik omogućava brže pomeranje kroz sadržaj na ekranu, kao što su web stranice ili dokumenti.
Specifikacija:
| Povezivost miša | Žični |
|---|---|
| Interfejs miša | PS/2 |
| Tip senzora miša | Optički |
| Rezolucija | 1.000 dpi |
| Dimenzije | 105mm x 60mm x 37mm |
| Masa | 85g |
| Oblik | Prilagođen za obe ruke |
| Boja | Plava |
| Dužina kabla | 1.5m |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Link proizvođača | LINK |
Detalji
| SKU | 19690 |
|---|---|
| Brend | GENIUS |
| Vrsta | Miš |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4710268251552 |
| Konekcija | USB |
| Tip miša | Optički |
| DPI | 1000 |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
949 RSD


Login and Registration Form