Savršen mikrofon za strimovanje, pevanje, gejming i snimanje. Izaberi najbolje!
| SKU | 25120 |
|---|---|
| Brend | Redragon |
| Datum Izlaska | 01.06.2021 |
| EAN | 6950376776389 |
Na stanju
Cena:
3.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja ReDragon Seyfert GM100 mikrofon - promo cena gaming opreme.
Redragon Seyfert je savršen mikrofon za pevanje, gejming, snimanje, Youtube, Twitch, chat na aplikacijama kao što su Skype, Cortana, itd. Povezivanje je 3.5 mm i USB. U pakovanju se dobija i stativ za podešavanje ugla.

Ključne karakteristike:
- Dodatni stativ za podešavanje ugla
- Idealan za snimanje, Twitch, Youtube i slično
- Vrlo kompatabilan sa aplikacijama poput Skype, Cortana, itd.
Specifikacija:
| Proizvođač | Redragon |
| Tip | Mikrofon |
| Model | Seyfert |
| Boja | Crna |
| Povezivanje | 3.5 mm |
| Dužina kabla | 1.8 m |
| Frekvencija | 50-16000 Hz |
| Impedensa | ~ 2.2 K? |
| Osetljivost | - 30dB ± 3dB |
| Kompatabilnost | PC, laptop |
| Dimenzije | 155 x 45 x 35 mm |
| Težina | 259 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 25120 |
|---|---|
| Brend | Redragon |
| Vrsta | Mikrofon |
| Datum Izlaska | 01.06.2021 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6950376776389 |
| Konekcija | 3.5mm |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
3.999 RSD




Login and Registration Form