Sjajan mikrofon za strimovanje, pevanje, snimanje i gejming. Izaberi najbolje i upotpuni svoj setup!
| SKU | 25122 |
|---|---|
| Brend | Redragon |
| Datum Izlaska | 01.06.2021 |
| EAN | 6950376776402 |
Na stanju
MP cena :
10.999 RSD
9.999 RSD
UŠTEDA 1.000 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja ReDragon Blazar GM300 mikrofon - promo cena gaming opreme.
Redragon Blazar je savršen mikrofon za pevanje, gejming, snimanje, Youtube, Twitch, chat na aplikacijama kao što su Skype, Cortana, itd. Povezivanje je preko USB-a. U pakovanju se dobija i stativ za podešavanje ugla.

Ključne karakteristike:
- Dodatni stativ za podešavanje ugla
- Idealan za snimanje, Twitch, Youtube i slično
- Vrlo kompatabilan sa aplikacijama poput Skype, Cortana, itd.
Specifikacija:
| Proizvođač | Redragon |
| Tip | Mikrofon |
| Model | Blazar |
| Boja | Crna, sadrži RGB |
| Povezivanje | USB |
| Dužina kabla | 1.8 m |
| Frekvencija | 20-20000 Hz |
| Impedensa | ~ 2.2 KΩ |
| Osetljivost | - 45dB ± 3dB |
| Kompatabilnost | PC, laptop |
| Dimenzije | 155 x 43 mm |
| Težina | 537 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 25122 |
|---|---|
| Brend | Redragon |
| Vrsta | Mikrofon |
| Datum Izlaska | 01.06.2021 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6950376776402 |
| Konekcija | USB |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
MP cena :
10.999 RSD
9.999 RSD
UŠTEDA 1.000 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja




Login and Registration Form