Genesis Radium 400 mikrofon
| SKU | 29478 |
|---|---|
| Brend | Genesis |
| EAN | 5901969417548 |
Nema na stanju
Cena:
11.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja Genesis Radium 400 mikrofon // Super cena.
Novi proizvod iz Genesis gejmerske serije - Radium 400 mikrofon. Razmišljate o pravljenju kanala na Youtube-u ili boljem online streamovanju? Pred Vama je visokokvalitetni studijski mikrofon sa bogatim nizom funkcionalnosti. Jednostavan za korišćenje tako da ga mogu koristiti i početnici i profesionalci. Kompletan set uključuje mikrofon, metalni nosač, anti-shock mount, pop filter i poklopac sunđera! Sve što vam treba za pravi studio. Kondenzatorski mikrofon sa kapsulom stvorenom da uhvati glas u direktnom pravcu i efikasno eliminiđe sve zvukove i pozadinske glasove uz pomoć karioidne polarizacije.

Ključne karakteristike:
- Studijski mikrofon
- Potpuna kontrola zvuka
- Pakovanje sadrži mikrofon, metalni nosač, anti-shock mount, pop filter i poklopac sunđera
- Kardoidna polarizacija
Specifikacija:
| Proizvođač | Genesis |
| Tip | Mikrofon |
| Model | Radium 400 |
| Boja | Crna |
| Tip | Desktop kardiodni |
| Povezivanje | Žično, USB 2.0 |
| Frekvencija mikrofona | 30 - 16000 Hz |
| Osetljivost mikrofona | -38 dB |
| Dužina kabla | 250 cm |
| Težina | 285 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 29478 |
|---|---|
| Brend | Genesis |
| Vrsta | Mikrofon |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 5901969417548 |
| Konekcija | USB |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
11.499 RSD



Login and Registration Form