| SKU | 52091 |
|---|---|
| Brend | ASRock |
| EAN | 4710483942723 |
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
ASRock B760M PRO RS - matična ploča premium brenda.
ASRock B760M PRO RS matična ploča. Matična ploča ASRock B760M PRO RS je impresivan izbor za one koji traže visoke performanse i bogat set karakteristika za svoj računar. Ova matična ploča podržava najnovije Intel procesore, pružajući vam mogućnost da izaberete procesor koji najbolje odgovara vašim potrebama.
Ova matična ploča je savršena za gejmere koji zahtevaju vrhunske performanse i funkcionalnosti za svoje gejming setupove, ali će takođe zadovoljiti i potrebe kreativaca koji se bave video obradom i dizajnom.
Specifikacija:
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 1700 |
|---|---|
| Čipset | Intel B760 |
| Grafika | Intel Xe |
| Tip memorije | DDR5 |
| Memorijski slotovi | 4x DDR5 |
| Podržane memorije | Podržava DDR5 memorije do 7.200MHz+ (O.C.) |
| Maksimalna ukupna memorija | 192GB |
| Ostale osobine | Podrška za Extreme Memory Profile (XMP) |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 3.0 (x4 mode), 1x PCI Express 5.0 (x16 mode) |
| PCI slot | 2 |
| Ostali slotovi | 1x M.2 Socket (Key E), 3x M.2 slot, 4x SATA III |
| SATA priključci (ukupno) | 4 |
| SATA priključci | 4x SATA III |
| Ostali skladišni interfejs | 3x M.2 |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 10, RAID 5 |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1000/2500 Mbps (2.5GbE) |
| Broj kanala | 8 (7.1) |
| Napomena | Nahimic Audio |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| HDMI priključci | 1x HDMI |
| PS/2 | 1 (tastatura ili miš) |
| Ukupno USB priključaka | 6 |
| Ukupno USB-C priključaka | 1 |
| USB 3.2 priključci | 1 (Tip C) Gen1, 3 (Tip A) Gen1 |
| USB 2.0 priključci | 2 (Tip A) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 3x 3.5mm |
| Ostali priključci | 2x antenski |
| Naponski priključci | 1 x 24 pin Main Power connector, 1x 8 pin 12V Power Connector |
| USB 3.2 | 1 (podrška za 1 USB 3.2 Gen 1 Tip C porta), 1 (podrška za 2 USB 3.2 Gen 1 porta) |
| USB 2.0 | 2 (podrška za 4 USB 2.0 porta) |
| Audio | 1x Front panel audio |
| Ostali priključci | 1 x Chassis Intrusion and Speaker Header, 1 x CPU/Water Pump Fan Connector (4-pin), 1 x RGB LED header, 1 x SPI TPM header, 1 x Thunderbolt™ AIC Connector (5-pin), 1x CPU Fan Connector (4-pin), 3 x Addressable LED Headers, 4 x Chassis/Water Pump Fan Connectors (4-pin) |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
| Podržane tehnologije | ASRock Auto Driver Installer, ASRock Easy RAID Installer, ASRock EZ Mode, ASRock Full HD UEFI, ASRock Instant Flash, ASRock My Favorites in UEFI |
| Format | microATX |
| Dimenzije | 244mm x 244mm |
| Fiksirajući otvori | 8 |
| Pakovanje | 2x SATA kabl |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Link proizvoda | LINK |
| SKU | 52091 |
|---|---|
| Brend | ASRock |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4710483942723 |
| Tip memorije | DDR5 |
| Čipset | Intel B760 |
| Format | Micro ATX |
| Proizvođač čipa | Intel |
| Socket | Intel 1700 |
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form