Gigabyte GB-C200G- sjajno kućište premium kvaliteta!
| SKU | 33484 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| EAN | 4719331551247 |
Nema na stanju
Cena:
10.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Gigabyte GB-C200G - sjajno kućište premium kvaliteta!
Prazno kućište renomiranog brenda Gigabyte. Format kućišta je Midi Tower, a konstrukcija je izrađena od čelika, stakla i plastike. Podržani formati matičnih ploča su ATX, microATX, Mini-ITX. Poseduje ugrađen ventilator on 120mm na poleđini.

Ključne karakteristike:
- Midi Tower
- Izrađen od čelika,stakla i plastike
- Ugrađen ventilatorina poleđini
Specifikacija:
| Proizvođač | Gigabyte |
| Tip | Kućište |
| Model | Gigabyte GB-C200G |
| Format kućišta | Midi Tower |
| Podržani formati matičnih ploča | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Snaga napajanja | Bez napajanja |
| Unutrašnja ležišta 2.5`` | 2 |
| Unutrašnja ležišta 3.5`` | 2 |
| Priključci (napred) | 2x USB 3.0 |
| Ugrađeni ventilatori | 1x120mm |
| Ležišta za ventilatore (prednja) | 2x140mm ili 3x120mm |
| Ležišta za ventilatore (poleđina) | 1x120mm |
| Ležišta za ventilatore (gornja strana) | 2x 120mm ili 2x 140mm |
| Maksimalna visina procesorskog hladnjaka | 165mm |
| Maksimalna dužina grafičke karte | 330mm |
| Dimenzije | 523mm x 514 mm x 277mm |
| Materijal | Čelik, Plastika, Staklo |
| Boja | Crna |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 33484 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719331551247 |
| Osvetljenje | RGB |
| Boja | Crna |
| Format | Midi Tower (ATX) |
| Materijal | Čelik, Plastika, Staklo |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
10.499 RSD



Login and Registration Form