| SKU | 37576 |
|---|---|
| Brend | Razer |
| EAN | 8887910060421 |
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
BlackShark V2 X - Quartz 7.1 - pravi izbor za svakog esportistu!
Razer BlackShark V2 X donosi "trostruku pretnju" u gejming svetu: izuzetan zvuk, vrhunsku jasnoću mikrofona i superiornu zvučnu izolaciju. Zahvaljujući novom patentiranom dizajnu, slušalice nude mogućnost fino podešavanja visokih, srednjih i niskih frekvencija, stvarajući bogat zvuk sa živopisnim visokim tonovima i dubokim basom, kao i kristalno čistim vokalima. Mikrofon je dizajniran da bude savijen i optimizovan za minimalno ometanje, pružajući poboljšanu jasnoću i preciznu rekreaciju tvog glasa. Zatvorene ušne šolje sa plišanim jastucima obezbeđuju izolaciju od spoljne buke, pružajući neometano gejming iskustvo. Težina od samo 240g i udobna obloga za glavu sa memorijskom penom čine Razer BlackShark V2 X idealnim za duge igračke maratone. Precizan pozicioni zvuk omogućava intuitivno lociranje zvukova u igri. Sa 3,5 mm priključkom, kompatibilne su sa različitim platformama, nudeći slobodu izbora u gejming avanturama.

Osetite 7.1 Surround zvuk uz pomoć Razer Triforce 50mm zvučnike. Osetite kako se posebnom metodom tri zvučnika pretvaraju u jedan. Poseduje individualno podešavanje visokih, srednjih i niskih frekvencija. Više informacija o ovoj tehnologiji možete videti na linku OVDE.
Ključne karakteristike:
- 7.1 Virtual Surround sistem
- Cross platform kompatabilne
- Izuzetno lagane - težina samo 240 g
- Razer Triforce 50mm zvučnici
- Discord sertifikat
- Razer™ HyperClear Cardioid mikrofon
Specifikacija:
| Proizvođač | Razer |
| Tip | Gejmerske slušalice sa mikrofonom |
| Model | BlachShark V2 X Quartz |
| Boja | Roza |
| Povezivanje | 3.5 mm |
| Sistem | 7.1 Surround Virtual (samo na WIN10) |
| Frekvencija (slušalice) | 12 Hz – 28 kHz |
| Impedensa (slušalice) | 32 ± oma |
| Osetljivost (slušalice) | 100 dB |
| Drivers (slušalice) | Razer Triforce 50mm |
| Frekvencija (mikrofon) | 100 Hz – 10 kHz |
| Signal-to-noise ratio (mikrofon) | >= 60 dB |
| Osetljivost (mikrofon) | -42 dB |
| Kompatabilnost | PC, Mac, PS4, XB1, NSW, smartphone |
| Težina | 240 g |
| Dužina kabla | 1.3 m |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
| SKU | 37576 |
|---|---|
| Brend | Razer |
| Vrsta | Slušalice |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8887910060421 |
| Tip | Preko ušiju |
| Platforma | Android, MAC, PC, Playstation 4, Playstation 5, SWITCH, XBOX |
| Konekcija | 3.5mm |
| Boja | Roza |
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form