JBL FLIP 5 Eco Blue - prenosivi bluetooth zvučnik
| SKU | 29758 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| EAN | 6925281970115 |
Nema na stanju
Cena:
16.990 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja JBL FLIP 5 Eco Blue - prenosivi bluetooth zvučnik / promotivna cena.
FLIP 5 bluetooth prenosni zvučnik od renomiranog brenda JBL koji je 90% napravljen od reciklirane plastike. Težak je 540 g a baterija mu traje do 12 h, dok maksimalno vreme punjenje iznosi 2.5 h. Izlazna snaga mu je 20W i vodootporan je. Poseduje mogućnost uparivanja dva JBL Party-Boost kompatibilnih zvučnika kako bi se dobio stereo zvuk. Može se postaviti vertikalno ili horizontalno.

Ključne karakteristike:
- Odvažan stil i prenosiv dizajn
- Vodootporan
- Bežični bluetooth streaming
- Razigrane boje
Specifikacija:
| Proizvođač | JBL |
| Tip | Zvučnik |
| Model | FLIP 5 Eco |
| Boja | Plava |
| Povezivanje | Bluetooth 4.2 |
| Dimenzije | 18.1 x 6.9 x 7.4 mm |
| Težina | 540 g |
| Vreme punjenja | 2.5 h |
| Kapacitet baterije | 4.800 mAh |
| Trajanje baterije | Do 12 h |
| Snaga | 20 W |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 29758 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| Vrsta | Prenosni zvučnici |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6925281970115 |
| Konekcija | Bluetooth |
| Boja | Plava |
| Snaga | 20 W |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
16.990 RSD


Login and Registration Form