JBL Charge 4 Black - prenosivi bluetooth zvučnik
| SKU | 29739 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| EAN | 6925281939990 |
Nema na stanju
Cena:
22.199 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja JBL Charge 4 Black - prenosivi bluetooth zvučnik / promotivna cena.
Predstavljamo vam JBL Charge 4 - prenosivi bluetooth zvučnik, sa izuzetno jakim zvukom i ugrađenom baterijom koja može da posluzi kao power bank za vaš smartfon. Baterija od 7.500 mAh obezbediće čak 20h rada, a vreme punjenja je maksimum 4h. Vodootpornost je klasifikovana na IPX7, a koristeći JBL Connect+ tehnologiju možete povezati preko 100 JBL zvučnika koji imaju ugrađen ovaj sistem.

Ključne karakteristike:
- 20h trajanje baterije
- Bluetooth v4.2
- Vodootporan
- 3.5mm input kabl
- JBL Connect+
Specifikacija:
| Proizvođač | JBL |
| Tip | Zvučnik |
| Model | Charge 4 Black |
| Boja | Crna |
| Povezivanje | Bluetooth 4.2 |
| Frekvencija | 60Hz - 20kHz |
| Signal za odnos buke | >80 dB |
| Dimenzije | 22 x 9.5 x 9.3 cm |
| Težina | 960 g |
| Kapacitet baterije | 7.500 mAh |
| Vreme punjenja | 4 h |
| Trajanje baterije | 20 h |
| RMS | 30 W |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 29739 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| Vrsta | Prenosni zvučnici |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6925281939990 |
| Konekcija | Bluetooth |
| Boja | Crna |
| Snaga | 30 W |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
22.199 RSD



Login and Registration Form