JBL Boombox 2 Squad - prenosivi bluetooth zvučnik
| SKU | 29738 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| EAN | 6925281968051 |
Nema na stanju
Cena:
79.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja JBL Boombox 2 Squad - prenosivi bluetooth zvučnik / promotivna cena.
Napravljen kako bi bio najveći i najsnažniji prenosivi Bluetooth zvučnik, JBL Boombox 2 proizvodi monstruozni zvuk sa najdubljim basom. Zamislite da slušate vašu muziku od jutra do jutra na jednom punjenju! Ne morate više da zamišljate, sa ogromnom baterijom to postaje realnost. Charge out vam omogućuje da punite vaš telefon dok muzika još uvek svira. Dovoljno čvrst da izdrži sve vremenske uslove, JBL Boombox 2 je IPX7 vodootporan, tako da će izdržati i žurku na bazenu. Indoor i outdoor mod omogućava optimizovani zvuk gde god da se nalazite. Ako sve ovo nije dovoljno.... vi povežite 100 komada JBL PartyBoost zvučnika jednim klikom dugmeta

Ključne karakteristike:
- 24h trajanje baterije
- Bluetooth v5.1
- Vodootporan
- 3.5mm input kabl
Specifikacija:
| Proizvođač | JBL |
| Tip | Zvučnik |
| Model | Boombox 2 Squad |
| Boja | Crna |
| Povezivanje | Bluetooth 5.1 |
| Kapacitet baterije | 10.000 mAh |
| Vreme punjenja | 6.5 h |
| Trajanje baterije | 24 h |
| RMS | 2 x 30 W |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 29738 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| Vrsta | Prenosni zvučnici |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6925281968051 |
| Konekcija | Bluetooth |
| Boja | Kamuflažna |
| Snaga | 60 W |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
79.999 RSD



Login and Registration Form