DeepCool FK120 - ventilator 120 mm za kućište poznatog brenda.
| SKU | 54674 |
|---|---|
| Brend | DeepCool |
| EAN | 6933412710622 |
Nema na stanju
Cena:
1.599 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
DeepCool FK120 - pravi ventilator za vaš računar!
Upoznaj DeepCool FK120 ventilator - savršen dodatak tvom računaru! DeepCool FK120 je visoko performantan PWM ventilator od 120mm sa izuzetnim hlađenjem i tišinom, dizajniran za zahtevno hlađenje CPU-a ili radijatora.
Specifikacija:
| Proizvođač | DeepCool |
| Tip | Ventilator |
| Model | FK120 |
| Voltaža | 12 VDC |
| Dimenzije | 120x120x25 mm |
| Ležaj | FDB |
| Težina | 170 g |
| Snaga | 1.44W |
| Brzina ventilatora | 500~1850 RPM±10% |
| Protok vazduha | 68.99 CFM |
| Nivo buke | ?28 dB(A) |
| Konektori | 4-pin PWM |
| Boja | Crna |
| Osvetljenje | Ne |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 54674 |
|---|---|
| Brend | DeepCool |
| Vrsta | Za kućište |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6933412710622 |
| Tip | Vazdušno hlađenje |
| Boja | Crna |
| Format | 120mm |
| Materijal | Plastika |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
1.599 RSD



Login and Registration Form