Ponovi svoje kućište uz Chieftec AF-12 RGB ventilator. Pruža odlično hlađenje i sjajno RGB osvetljenje za impresivan izgled. Prilagodi boje i efekte za savršeni spoj performansi i estetike.
| SKU | 50638 |
|---|---|
| Brend | Chieftec |
| EAN | 0753263075758 |
Nema na stanju
Cena:
1.199 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Performanse i estetika u savršenom pakovanju! - Chieftec AF-12 RGB
Sigurno želiš da tvoje računarsko kućište izgleda i radi sjajno. Sa Chieftec AF-12RGB ventilatorom, možeš postići upravo to! Ovaj visokokvalitetni ventilator nudi ne samo impresivno hlađenje sistema, već i spektakularno ARGB osvetljenje koje će dodati dašak glamura tvom računaru. Podesi boje i efekte prema svojim željama i istakni se među ostalim igračima i entuzijastima. Poboljšaj performanse i estetiku svog računara uz pomoć Chieftec AF-12 RGB ventilatora i budi spreman za nezaboravno iskustvo igranja!
Ključne karakteristike:
- ARGB osvetljenje
- 53cfm protok vazduha
Specifikacija:
| Proizvođač | Chieftec |
| Tip | Ventilator |
| Model | AF-12RGB |
| Broj obrtaja | 1200rpm |
| Protok vazduha | 53cfm |
| Nivo buke | 16dbA |
| Dimenzije | 120 x 120 x 25mm |
| Boja | Crna |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 50638 |
|---|---|
| Brend | Chieftec |
| Vrsta | Za kućište |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 0753263075758 |
| Tip | Vazdušno hlađenje |
| Osvetljenje | ARGB |
| Boja | Crna |
| Format | 120mm |
| Materijal | Plastika |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
1.199 RSD



Login and Registration Form