Kingston 256GB DataTraveler Kyson USB 3.2 flash DTKN/256GB Gray - USB Flash memorija
| SKU | 33137 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| Datum Izlaska | 16.11.2021 |
| EAN | 740617309195 |
Na stanju
Cena:
3.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Kingston 256GB DataTraveler Kyson USB 3.2 flash DTKN/256GB Gray - USB Flash memorija / super cena.
USB Flash memorija kapaciteta 256GB.
Specifikacija:
| Proizvođač | Kingston |
| Tip | USB Flash |
| Kapacitet | 256GB |
| Model | 256GB DataTraveler Kyson USB 3.2 flash DTKN/256GB Gray |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 33137 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| Vrsta | USB Flash |
| Datum Izlaska | 16.11.2021 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 740617309195 |
| Konekcija | USB |
| Boja | Siva |
| Kapacitet | 256GB |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
3.999 RSD



Login and Registration Form