Zaroni u igrački svet sa tastaturom i mišem Aula AC210 Green, dizajniranom za dugotrajne gejming sesije.
| SKU | 54906 |
|---|---|
| Brend | Aula |
| EAN | 6948391250595 |
Nema na stanju
Cena:
2.799 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Aula AC210 Green je tastatura koja će unaprediti tvoje gejming iskustvo zahvaljujući svojim impresivnim karakteristikama. Opremljena zelenim pozadinskim osvetljenjem, ova tastatura nije samo funkcionalna, već i stilski osvežava tvoj gejmerski prostor. Izdržljiva konstrukcija sa otpornošću na prolivanje tečnosti omogućava ti da se opustiš i uživaš u dugim igračkim maratonima bez brige. Odziv tastera je brz, što ti omogućava preciznost i brzinu potrebnu u najzahtevnijim igrama.
Ključne karakteristike:
- Zeleno pozadinsko osvetljenje koje dodaje stil tvom gejmerskom okruženju
- Izdržljiva konstrukcija, otporna na prolivanje tečnosti
- Brzi odziv tastera za vrhunske performanse u igrama
Specifikacija:
| Proizvođač | Aula |
| Tip | Tastatura |
| Model | AC210 |
| Napon tastature | DC 3V |
| Maksimalan pritisak na taster | 2.0 mm |
| Dužina kabla | 1,6 M |
| Dimenzije tastature | 377 x 135.9 x 41.3 ±0.2 mm |
| Masa | oko 690 g |
| Dimenzije miša | 108 x 61 x 34±0.2 mm |
| DPI miša | 800-1000-1600 |
| Radni napon miša | DC 1.5V |
| Radna struja miša | 10-12mA |
| Masa miša | oko 55 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 54906 |
|---|---|
| Brend | Aula |
| Vrsta | Komplet |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6948391250595 |
| Konekcija | Bluetooth, USB |
| Boja | Zelena |
| Format | 100% (Full Size) |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
2.799 RSD



Login and Registration Form