| SKU | 36905 |
|---|---|
| Brend | Playseat® |
| Datum Izlaska | 27.02.2023 |
| EAN | 8717496872975 |
Stolica Playseat® Trophy Black - Savršena za sve tvoje vožnje!
Gaming stolica dizajnirana kao trkačka stolica? Ovo je PRO izdanje popularnog Playseat® Trophy Black modela! Dizajn je poboljšan za još realniji izgled i osećaj. Sedite i vozite što je brže moguće u Playseat® Trophy Black! Kada se trkate sa ovom Playseat® stolicom, osećate se kao u pravom trkačkom automobilu, zahvaljujući autentičnom obliku i visokokvalitetnom premazu od crne alkantare, koja je alternativa antilopu i koristi se u pravim trkačkim automobilima! Vrlo je udobna, stabilna i visoko podesiva, kako bi osigurala najzabavnije trkačko iskustvo kod kuće! Mogu je koristiti odrasli i deca, tako da svi vaši prijatelji i članovi porodice mogu uživati u ovoj stolici. Zahvaljujući jedinstvenom sklopivom dizajnu, zauzima malo prostora kada se ne koristi.

Ključne karakteristike:
- Vrhunski kvalitet izrade
- Dizajn po uzoru na prave trkačke automobile
- Podesive visine i naslona
- Visoko kvalitetni premaz od crne alkantare
- Sklopivi dizajn
Specifikacija:
| Proizvođač | Playseat® |
| Tip | Gejmerska stolica |
| Model | Trophy Black |
| Boja | Crna |
| Materijal | Alkantara |
| Podesiva visina stolice | Da |
| Podesiv naslon | Da |
| Preporučena visina korisnika | 120-220 cm |
| Preporučena težina korisnika | 20-122 kg |
| Dimenzije stolice | 140 x 58 x 100 cm |
| Težina | 16 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Radi sigurnijeg i lakšeg transporta, stolica dolazi rasklopljena unutar pakovanja. Uz stolicu se dobija detaljno uputstvo za sklapanje, kao i sve što je potrebno za sklapanje stolice.
| SKU | 36905 |
|---|---|
| Brend | Playseat® |
| Vrsta | Gejmerska stolica |
| Datum Izlaska | 27.02.2023 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8717496872975 |
| Boja | Crna |



Login and Registration Form