| SKU | 38354 |
|---|---|
| Brend | Razer |
| EAN | 8887910060247 |
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Razer Kaira Pro Hyperspeed - PS5 Wireless Headset - savršene slušalice za tvoju konzolu!
Pretvarajući zvučne signale u vibracije u realnom vremenu, Razer Kaira Pro pruža taktilnu povratnu informaciju unutar slušalica sa prilagodljivim nivoom intenziteta za zaista impresivno iskustvo. Sa dijafragmama obloženim titanijumom za dodatnu jasnoću, ovi Razer™ Triforce Titanium 50mm drajveri mogu odvojeno da podešavaju visoke, srednje i niske tonove — proizvodeći bogat zvuk celog opsega za dublje uranjanje u igrice. Hibridni ugrađeni mikrofon ili eksterni Razer™ Hiperclear superkardioidni mikrofon (sa ENC-om)- uživajte u pogodnostima ugrađenog mikrofona za glasovne pozive u pokretu ili se odlučite za poboljšanu jasnoću glasa.

Ključne karakteristike:
- Veoma udobne
- Savitljivi i odvojivi mikrofon
- RGB pozadinsko osvetljenje
- Triforce Titanium Zvučnici
- Do 30h trajanje baterije
Specifikacija:
| Proizvođač | Razer |
| Tip | Slušalice |
| Model | Kaira Pro Hyperspeed - PS5 Wireless Headset |
| Boja | Bele sa crnim detaljima |
| Konekcija | Wireless USB Type C dongle / Bluetooth |
| Sistem | Stereo |
| Osvetljenje | Razer Chroma RGB |
| Impedansa | 32 oma |
| Frekvencija | 20 Hz - 20.000 Hz |
| Osetljivost | 108 dB |
| Osetljivost mikrofona | -38 dB |
| Dimenzija zvučnika | Razer™ TriForce Titanium 50 mm |
| Težina | 365 g |
| Trajanje baterije | Do 11 h sa osevetljenjem Do 30 h bez osvetljenja |
| Kompatibilnost | PS5™ i PC (Windows®10 64-bit i noviji) |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
| SKU | 38354 |
|---|---|
| Brend | Razer |
| Vrsta | Slušalice |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8887910060247 |
| Tip | Preko ušiju |
| Platforma | Android, iOS, iPad, MAC, PC, SWITCH |
| Konekcija | Bluetooth, USB, Wireless |
| Osvetljenje | Da |
| Boja | Bela |
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form