Dell AW720H Alienware White bežične slušalice donose savršenstvo zvuka uz elegantan beli dizajn, slobodu bežične konekcije i napredne kontrole. Iskusi igre i muziku na novom nivou!
| SKU | 50965 |
|---|---|
| Brend | Alienware |
| EAN | 5397184755785 |
Nema na stanju
Cena:
27.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Alienware AW720H White - Zvuk budućnosti, sada u belom
Dell AW720H Alienware White bežične slušalice donose ti ultimativno iskustvo zvuka uz vrhunski komfor i besprekornu izvedbu. Sa svojim impresivnim audio karakteristikama, ove slušalice omogućavaju ti da uroniš duboko u svet igara, muzike i zabave. Njihov elegantan beli dizajn savršeno se uklapa u svaki stil, dok se bežična tehnologija brine za slobodu kretanja bez dosadnih kablova. Dodatno, Alienware pametna tehnologija pruža napredne kontrole i personalizaciju zvuka, kako bi uvek dobio savršen ton. Uz Dell AW720H Alienware White bežične slušalice, spreman si za potpuno novo iskustvo uživanja u zvuku.

Ključne karakteristike:
- Bežične gejmerske slušalice
- RGB osvetljenje
- Boom mikrofon visokog kvaliteta
Specifikacija:
| Proizvođač | Dell |
| Tip | Bežične gejming slušalice sa mikrofonom |
| Model | AW720H |
| Povezivanje | Wireless 2.4Ghz, USB, 3.5mm |
| Boja | Bela |
| Trajanje baterije | Do 30h |
| Pozadinsko osvetljenje | RGB 16.8 miliona boja |
| Mikrofon | Da Boom, uvlači se u slušalice |
| Impedensa (slušalice) | 32Ohm |
| Osetljivost (slušalice) | 105 dB |
| Frekvencija (slušalice) | 20-40KHz |
| Kompatabilnost | PC računari |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 50965 |
|---|---|
| Brend | Alienware |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 5397184755785 |
| Tip | Preko ušiju |
| Platforma | Android, MAC, PC, Playstation 5, SWITCH, XBOX |
| Konekcija | 3.5mm, USB, Wireless |
| Boja | Bela |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
27.499 RSD



Login and Registration Form