Corsair HS35 je odličan izbor za gamere koji traže kvalitetne slušalice po pristupačnoj ceni. Ove slušalice nude odličan zvuk, udobnost i mikrofon za komunikaciju tokom igre.
| SKU | 53226 |
|---|---|
| Brend | Corsair |
| EAN | 840006607519 |
Nema na stanju
Cena:
9.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Corsair HS35 - multiplatformske gejmerske slušlice
Corsair HS35 gejmerske slušalice sa 3.5mm povezivanjem kompatabilne su sa PC računarima, Sony PlayStation i Nintendo SWITCH konzolama. Poseduje 50mm neodijumske zvučnike koji omogućavaju da jasno čujete svaki zvuk. Kompatabilne sa Windosw Sonic surround sistemom. Jednosmerni mikrofon optimizovan je za kvalitet zvuka uz smanjene ambijentalne buke, tako da ćete sailgrače čuti jasno i glasno. O njegovim kvalitetima dovoljno govori što poseduje discord sertifikat. Plišana memorijska pena u kombinaciji sa laganom konstrukcijom pruža udobnost tokom višečasovnog korišćenja.

Ključne karakteristike:
- 50mm neodijum zvučnici
- Kompatabilne sa PS4, Nintendo SWITCH i mobilnim telefonima
- Skidajući mikrofon
- Discord sertifikat
- Window Sonic kompatabilne
Specifikacija:
| Proizvođač | Corsair |
| Tip | Gejmerske slušalice |
| Model | HS35 Black |
| Boja | Crna |
| Povezivanje | Žično, 3.5mm |
| Driveri | 50mm |
| Sistem | Stereo |
| Mikrofon | Odvojiv |
| Kompatabilnost | PC, smartphone, PS4, Nintendo SWITCH |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 53226 |
|---|---|
| Brend | Corsair |
| Vrsta | Slušalice |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 840006607519 |
| Tip | Preko ušiju |
| Platforma | Android, MAC, PC, Playstation 4, Playstation 5, SWITCH, XBOX |
| Konekcija | 3.5mm |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
9.999 RSD



Login and Registration Form