Intel Celeron G5925 2-Core 3.6GHz Box - procesor
| SKU | 33586 |
|---|---|
| Brend | Intel |
| Datum Izlaska | 23.01.2022 |
| EAN | 5032037198868 |
Nema na stanju
Cena:
6.490 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Intel Celeron G5925 2-Core 3.6GHz Box - procesor premium kvaliteta.
Intel Celeron G5925 2-Core 3.6GHz Box premium procesor kompanije Intel. Intel Core su modernizovane centralne procesorske jedinice (CPU) za potrošače, radne stanice i entuzijaste računare srednjeg opsega koje prodaje Intel Corporation. Ovi procesori su zamenili postojeće procesore Pentium srednje i visoke klase u vreme njihovog predstavljanja, premeštajući Pentium na početni nivo.

Ključne karakteristike:
- Celeron
- 2 jezgra
- 3.6Ghz
Specifikacija:
| Proizvođač | Intel |
| Tip | Procesor |
| Model | Celeron G5925 2-Core 3.6GHz Box |
| Broj jezgara procesora | 2 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 2 |
| Radni takt | 3.6GHz |
| Turbo frekvencija | / |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel® 1200 |
| Keš memorija | 4MB Intel® Smart Cache |
| Integrisana grafika | Da, Intel® UHD Graphics 610; 350MHz - 1.05GHz Max Dynamic |
| Proces izrade | 14nm |
| Arhitektura | 64bit |
| Magistrala | 8 GT/s |
| TDP | 58W |
| Podržane tehnologije | Intel® AES New Instructions, Intel® Optane™ Memory Supported |
| Pakovanje | Box |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Games 4 All! Najpovoljnije cene igrica, konzola i gaming opreme u Srbiji.
Detalji
| SKU | 33586 |
|---|---|
| Brend | Intel |
| Datum Izlaska | 23.01.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 5032037198868 |
| Broj jezgara | 2 |
| Generacija procesora | Intel Celeron |
| Model | G5925 |
| Proizvođač čipa | Intel |
| Socket | Intel 1700 |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
6.490 RSD



Login and Registration Form