| SKU | 10639 |
|---|---|
| Brend | Playseat® |
| EAN | 8717496872135 |
Playseat® Sensation Pro gejmerska stolica - prodaja najkvalitenijih stolica za gaming izrađenih po uzoru na prava trkačka sedišta. Cena nije mala, ali je kvalitet najviši mogući.
Želite najbolje gejmerske stolice? PlaySeat® je pravo rešenje za Vas. Ovo nije stolica, ovo je simulator! U potpunosti podesiva za igrače svih veličina, lako možete kontrolisati nagib sedišta, udaljenost do papučica i upravljača, ugao ekrana i još mnogo toga drugog. Maksimalna sličnost sa stvarnim trkačkim stvarima je pred Vama, a to su potvrdili i mnogi profesionalni vozači. Verna reprodukcija osećaja vožnje pravog trkačkog automobila. Stolica je kompatabilna sa svim konzolama i svim vrstama volanima. Patentirani svetlosni i izuzetno izdžljiv sistem podešavanja. Ultra jak i svestran čelični okvir, sa odličnim odnosom snage i težine. Trkačko sedište presvučeno alkantarom, materijalnom koji se koristi u proizvodnji pravih trkačkih sedišta, sa podesivim poduglom. Podešavanje snage na sedištu i upravljaču je omogućeno. TV stand uključen je u cenu stolice, a pogodan je za ekrane do 55`` (zakrivljeni do 48``).

Ključne karakteristike:
- Ovo nije stolica, ovo je simulator u pravom smilsu te reči
- Maksimalna sličnost sa stvarnim trkačkim stvarima je pred Vama, a to su potvrdili i mnogi profesionalni vozači
- TV Stand uključen u cenu
- Patentirani svetlosni i izuzetno izdžljiv sistem podešavanja
- Stolica izrađena od alkantare, materijala koji se koristi u pravljenju pravih profesionalnih trkačkih sedišta
- Kompatabilna sa svim volanima i svim konzolama
Specifikacija:
| Proizvođač | Playseat® |
| Tip | Gejmerska stolica |
| Model | Sensation Pro |
| Boja | Crna |
| Materijal | Alkantara |
| Rotacija | Ne |
| Dimenzije stolice | 150 x 63 x 94 cm |
| Kompatabilnost | PS2, PS3, PS4, XBOX, XBOX 360, XBOX One, Wii, Wii U, PC, Mac |
| Preporučena visina korisnika | 120-220 cm |
| Preporučena težina korisnika | 20-122 kg |
| TV stand | Da, TV do 55`` ili zakrivljene do 48`` |
| Visina naslona | 87 cm |
| Raspon visine sedišta | 6,5-37 cm |
| Sedište ( Š x D ) | 38 x 37-55 cm |
| Težina | 38 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Pogledajte vožnju nekadašnjeg profesionalnog vožača relija - Norvežanin Petter Solberg:
Pogledajte detaljnije i na sledećem linku:
Radi sigurnijeg i lakšeg transporta, stolica dolazi rasklopljena unutar pakovanja. Uz stolicu se dobija detaljno uputstvo za sklapanje, kao i sve što je potrebno za sklapanje stolice.
| SKU | 10639 |
|---|---|
| Brend | Playseat® |
| Vrsta | Gejmerska stolica |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8717496872135 |
| Boja | Crna |



Login and Registration Form