| SKU | 57569 |
|---|---|
| Brend | AMD |
| EAN | 730143315609 |
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
AMD Ryzen 5 9600X 5.4GHz - procesor premium kvaliteta.
AMD Ryzen 5 9600X 5.4GHz procesor kompanije AMD. Advanced Micro Devices, Inc. (AMD) je američka multinacionalna poluprovodnička kompanija sa sedištem u Santa Clari, Kalifornija, koja razvija računarske procesore i srodne tehnologije za poslovna i potrošačka tržišta. Glavni AMD -ovi proizvodi uključuju mikroprocesore, skupove čipova matičnih ploča, ugrađene procesore i grafičke procesore za servere, radne stanice, lične računara i ugrađenih sistemskih aplikacija.
Ključne karakteristike:
- Ryzen 5
- 6 jezgara
- Boost Clock 5.4GHz
Specifikacija:
| Klasa procesora | AMD Ryzen 5 |
|---|---|
| Model | 9600X |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 12 |
| Radni takt | 3.9GHz |
| Turbo frekvencija | 5.4GHz |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM5 |
| Keš memorija | 32MB L3 |
| Integrisana grafika | Da |
| Grafika | AMD Radeon |
| Frekvencija | 2.200 MHz |
| Proces izrade | 4nm |
| Arhitektura | 64bit |
| TDP | 65W |
| Podržane tehnologije | AMD EXPO™ tehnologija, Precision Boost Overdrive, Curve Optimizer Voltage Offsets |
| Pakovanje | Box |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Link proizvođača | LINK |
| SKU | 57569 |
|---|---|
| Brend | AMD |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 730143315609 |
| Broj jezgara | 6 |
| Generacija procesora | AMD Ryzen 5 |
| Model | 9600X |
| Proizvođač čipa | AMD |
| Socket | AMD AM5 |
| Frekvencija | 5.4GHz |
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja









Login and Registration Form