Visoko efikasan hladnjak za CPU - DeepCool Ice Edge Mini FS 2.0.
| SKU | 53524 |
|---|---|
| Brend | DeepCool |
| EAN | 6933412725527 |
Na stanju
Cena:
1.399 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
DeepCool Ice Edge Mini FS 2.0 - Dobrodošao u budućnost vazdušnog hlađenja!
Duboko u svetu gaming-a, toplota je neprijatelj svakog igrača. Srećom, DeepCool Ice Edge Mini FS 2.0 je ovde da se postara da tvoj procesor ostane hladan i stabilan, bez obzira na intenzitet tvoje gejming sesije. Ovaj hladnjak je dizajniran da impresionira, kako svojom funkcionalnošću, tako i estetikom.
Ključne karakteristike:
- Kompatabilan sa Intel LGA1700/1200/1151/1150/1155 i AMD AM5/AM4.
- Nizak nivo buke
Specifikacija:
| Proizvođač | DeepCool |
| Tip | Hladnjak |
| Model | Ice Edge Mini FS 2.0 |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel LGA1700/1200/1151/1150/1155, AMD AM5/AM4 |
| Tip | Vazdušno hlađenje |
| Ventilatori | 1 |
| Ventilatori (dimenzije) | 80 x 80 x 25 mm |
| Ventilatori (broj obrtaja) | 2200±10%RPM |
| Ventilatori (protok vazduha) | 25.13CFM |
| Ventilatori (vazdušni pritisak) | 2.19mmH2O |
| Ventilatori (nivo buke) | 24.7dB(A) |
| Boja | Crna-plava |
| Dimenzije | 119 x 75 x 112 mm |
| Težina | 276 g |
| Voltaža | 12V DC |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 53524 |
|---|---|
| Brend | DeepCool |
| Vrsta | Za procesor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6933412725527 |
| Tip | Vazdušno hlađenje |
| Osvetljenje | Nema |
| Boja | Višebojna |
| Materijal | Aluminijum, Bakar, Plastika |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
1.399 RSD



Login and Registration Form