Asus ROG Keris Wireless RGB - gejmerski miš
| SKU | 30148 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| EAN | 4718017812641 |
Nema na stanju
Cena:
5.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja Asus ROG Keris Wireless RGB - gejmerski miš // Super cena.
Gejmerski miš Asus ROG Keris Wireless - premium kvalitet za prednost nad protivnicima. Poseduje 7 programbilnih tastera a rezolucija je podesiva do 16.000 DPi koju pruža PAW3335 optički senzor. Odličan je za gaming, brzine 400 IPS sa 40 g ubrzanjem, sa njim ćete moći opušteno vladati bojnim poljem. Ergonomski je dizajniran za desnoruke osobe i odgovara dveju vrstama rukovanja, ka što su claw ili finger tip. Krasi ga prelepo Aura Sync pozadinsko osvetljenje.

Ključne karakteristike:
- Gejmerski miš odličnih performansi
- 7 programbilnih tastera
- ASUS Aury Sync RGB osvetljenje - personalizujte svog miša
- Podesiva rezolucija do 16.000 DPi
Specifikacija:
| Proizvođač | Asus |
| Tip | Gejmerski miš |
| Model | Rog Keris Wireless |
| Povezivanje | Bežično(RF 2.4GHz, Bluetooth) / Žično(USB 2.0) |
| Ergonomičan dizajn | Da, za desnoruke |
| Senzor | Optički PAW3335 Senzor |
| Brzina | 400 IPS |
| Ubrzanje | 40 g |
| Tip sviča | ROG 70M Micro Switch |
| Broj tastera | 7 |
| Dužina kabla | 2 m type C (pleteni) |
| Dimenzije | 118 x 62 x 39 mm |
| Težina | 79 g |
| Boja | Crna |
| Pozadinsko osvetljenje | Da, Aura Sync RGB |
| Rezolucija | 200 dpi - 16.000 dpi |
| Baterija | 500mAh |
| Trajanje baterije | 78h bez RGB osvetljenja / 52h sa RGB osvetljenjem |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Games 4 All! Najpovoljnije cene igrica, konzola i gaming opreme u Srbiji.
Detalji
| SKU | 30148 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4718017812641 |
| Konekcija | Wireless |
| Tip miša | Optički |
| DPI | 16000 |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
5.999 RSD



Login and Registration Form