White Shark Captain - napajanje
| SKU | 31815 |
|---|---|
| Brend | White Shark |
| EAN | 0736373268104 |
Nema na stanju
Cena:
10.199 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
White Shark Captain - 500W ATX napajanje sa RGB osvetljenjem
White Shark Captain 80 PLUS standard ATX napajanje snage 500W. Krasi ga i RGB osvetljenje.

Ključne karakteristike:
- 500W
- RGB
- 80+ standard
Specifikacija:
| Proizvođač | White Shark |
| Tip | Napajanje |
| Model | Captain |
| Boja | Crna |
| Dimenzije ventilatora | 120 - RGB |
| Efikasnost | 80 PLUS standard |
| Dužina napajanja | 140 mm |
| Ležaj ventilatora | Hidraulični |
| Dimenzijr | 14 x 15 x 8.5 mm |
| Konektori | 24 x 1, 4/8 x 1, SATA x 6, MOLEX x 4, PCI-E 6/8 x 2 |
| Tip | ATX/Nije modularno |
| Materijal | Metal |
| Snaga | 500 W |
| Sigurnosne zakačaljke | OVP, SCP, OPP, SIP, UVP |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Ostalo | Link Proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 31815 |
|---|---|
| Brend | White Shark |
| Vrsta | Napajanje |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 0736373268104 |
| Tip | Standardno |
| Boja | Crna |
| Model | 80 Plus |
| Snaga | 500 W |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
10.199 RSD


Login and Registration Form