MOYE Connect Multiport X8 Series - multiport
| SKU | 32564 |
|---|---|
| Brend | MOYE |
| EAN | 8605042604012 |
Nema na stanju
Redovna cena :
4.999 RSD
3.999 RSD
20% POPUST | UŠTEDA 1.000 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
MOYE Connect Multiport X8 Series - multiport.
MOYE Connect Multiport X8 Series multiport kompanije MOYE.
Specifikacija:
| Proizvođač | MOYE |
| Tip | Multiport |
| Model | Connect Multiport X8 Series |
| Dimenzije | 114 x 28 x 11 mm |
| Interfejs | Type-C Male |
| USB specifikacija | 1x USB 3.0 + 2x USB 2.0 |
| Materijal | ABS + Aluminijum |
| USB 3.0 brzina | 5.0Gbps (640MB/s) |
| USB 2.0 brzina | 480Mbps (60MB/s) |
| PD | 87 W |
| SD/TF | Support TF/PD Reading |
| HDMI rezolucija | 4K 30Hz |
| RJ45 | 100M |
| Težina | 85 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Games 4 All! Najpovoljnije cene igrica, konzola i gaming opreme u Srbiji.
Detalji
| SKU | 32564 |
|---|---|
| Brend | MOYE |
| Vrsta | Adapter |
| Akcija | Na akciji |
| EAN | 8605042604012 |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Redovna cena :
4.999 RSD
3.999 RSD
20% POPUST | UŠTEDA 1.000 RSD


Login and Registration Form