Prodaja LG 34WP65G-B 34" - monitor premium brenda.
Rezolucija Full HD ekrana UltraWide™ (2560X1080) odnosa stranica 21:9 pruža 33% više prostora na ekranu u poređenju sa ekranom sa rezolucijom Full HD odnosa strana 16:9. Možeš da pokreneš više prozora i da istovremeno pregledaš više sličica. 21:9. Uživaj u vebinaru dok pregledaš više materijala i veći broj učesnika zahvaljujući ekranu. Jednostavno upravljaj knjigama, predavanjima, razgovorima i pretragama u jednostrukom prikazu i pretvori široki ekran u omiljenu online učionicu. Da bi se potpunije realizovala vizija autora sadržaja, ovaj monitor je kompatibilan sa industrijskim standardom, visokim dinamičkim opsegom HDR 400, koji podržava posebne nivoe boje i osvetljenosti koji premašuju mogućnosti običnih monitora. LG IPS monitor prikazuje besprekorno precizne boje. Sa širim uglom gledanja, IPS ekran se može pohvaliti pokrivenošću 99% sRGB spektra boja.
Ključne karakteristike:
- 21:9 UltraWide Monitor
- sRGB 99%
- HDR 400
- AMD Radeon FreeSync™
Specifikacija:
| Proizvođač | LG |
| Tip | Monitor |
| Model | LG 34WP65G-B |
| Veličina | 34 inča |
| Odnos stranica | 21:9 |
| Osvetljenost | 400 cd/m2 |
| Vreme odziva | 1ms (MBR) |
| Vrsta displeja | IPS |
| Rezolucija | 2560 x 1080 |
| Frekvencija | 75Hz |
| Odnos kontrasta | 1000:1 (Typ.) |
| Ugao gledanja (CR>=10) | 178(R/L), 178(U/D) |
| DisplayPort | Da |
| Izlaz za slušalice | Da |
| HDMI | Da |
| Ostali priključci | USB-C |
| Sprečavanje treperenja | Da |
| Kontrola na ekranu (OSC) | Da |
| Funkcija Black Stabilazer | Da |
| Način rada za čitanje | Da |
| Freesync | AMD FreeSync |
| Ostale funkcije | VESA 100 x 100mm, Tilt, Podešavanje visine |
| DImenzije (sa postoljem) | 816.5 x 568.1 x 238 mm |
| Težina | 7.9 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Razno
| Link proizvođača |
Login and Registration Form