Gigabyte 23.8" G24F 2 EU Gaming monitor za vaš računar.
| SKU | 37588 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| Datum Izlaska | 29.03.2023 |
| EAN | 4719331836566 |
Nema na stanju
Cena:
22.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Gigabyte 23.8" G24F 2 EU Gaming - idealan monitor za svakodnevnu upotrebu premium kvaliteta.
Gigabyte 23.8" G24F 2 EU Gaming 24-inčni monitor idealan je za svakodnevnu upotrebu. rezolucije 1920 x 1080 sa brzinom osvežavanja do 165Hz. Poseduje Adaptive-Sync (FreeSync™) tehnologiju koja omogućava fluidnu igru bez seckanja.
Ključne karakteristike:
- 24 inča
- IPS panel
- Refresh Rate 165-180Hz
- Adaptive-Sync (FreeSync™)
Specifikacija:
| Proizvođač | Gigabyte |
| Tip | Monitor |
| Model | G24F 2 EU Gaming |
| Boja | Crna |
| Veličina | 24 inča |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Nativni kontrast | 1.100:1 |
| Osvetljenje | 300cd/m2 |
| Odziv | 1ms |
| Vertikalno osvežavanje | 165-180Hz |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Flicker-free, Low Blue Light, AMD FreeSync™ Premium technology, Black eQualizer, HDR Ready, GIGABYTE OSD Sidekick |
| Prikljičci | 1x VGA, 1x HDMI 1.4, 1x 3.5mm |
| Zvučnici | / |
| Podržane tehnologije | FreeSync™ |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Dimenzije (Š x D x V) | 591 x 541 x 137 mm |
| Težina | 4.8kg sa postoljem |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 37588 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| Vrsta | Monitor |
| Datum Izlaska | 29.03.2023 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719331836566 |
| Konekcija | DisplayPort, HDMI, USB |
| Dijagonala | 24'' |
| Boja | Crna |
| Tip panela | IPS |
| Format | Full HD |
| Odziv | 1ms-3ms |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Frekvencija | 180Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
22.499 RSD



Login and Registration Form